Виховні заходи

Виховні заходи

 21 вересня відбулася зустріч, організована куратором к.е.н., доц. Чобіток В.І., студентів спеціальностей «Проф. освіта. Економіка» – група ДЕУ-Ек15-1, «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» група ДЕУ-ПТБ18мг та викладачів факультету ЕУОТ з підприємцями-практиками.

На кафедрі практичної психології було підведено підсумки роботи наукового гуртка кафедри під керівництвом завідуючої кафедри Соколової І.М., а також викладачів Колчигіної А.В. та Зайцевої О.О.

Цей навчальний рік видався дуже цікавим, бо активні студенти-психологи були зацікавлені наукою та практикою.

 

Студенти першого, другого та третього курсів факультету ЕУОТ 14 червня відвідали Харківський планетарій. Усім глядачам сподобалась нова програма «Фантом Всесвіту». Зацікавила інформація щодо існування темної матерії, відкриття бозону Хіггса. Захоплююча подорож по Великому Адронному коллайдеру та нічному небу північної та південної півкулі нікого не залишила байдужим.

 

 Студенти груп ДЕА-Т15 і ДЕА-ПОЕм15приск факультету енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизації енергетичних процесів 16 травня разом з куратором – доцентом кафедри ТЕтаЕТ Фурсовою Т.М.  відвідали найпопулярніший балет у світі – виставу «Лебедине озеро» П.І. Чайковського у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М.В. Лисенко.

Дякуємо профкому академії за чудову нагоду послухати чарівну класичну музику та переглянути найвідоміший світовий шедевр за мотивами старовинної німецької легенди.

 Першокурсники факультету ЕУОТ, переможці конкурсу КВК «Битва факультетів» команда «Варіантов. Net» подивилась фільм у 4D «Таксі 5». Квитки на кінострічку стали приємним додатком від профспілки УІПА до кубку переможців.

Захоплюючий трейлер в інноваційному форматі сподобався нашим першокурсникам.

 Студенти-психологи факультету міжнародних освітніх програм разом з викладачами кафедри практичної психології Зайцевою О.О. та Колчигіною А.В. відвідали у Харківському національному університеті внутрішніх справ квест «Пошуки скарбів науки», що проходив у рамках обласної акції «Молодь і закон. Прозорість. Толерантність. Захист».

Студентські команди показала високий рівень підготовки та велику жагу до перемоги.

 До Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій свтовій війні, студенти нашої академії зустрілися з учасником АТО Горботенко Ігорем.

Зустріч було побудовано у вигляді діалогу між студентами та військовим. Ігор розповів про себе, безпосередньо про бойові дії на Сході України, та про свою військову службу за контрактом, яку він проходить у прикордонному загоні швидкого реагування.

 

 В одноденний похід за маршрутом Малинівка-Лісове відправились студенти УІПА 21 квітня за підтримки академії і профкому УІПА. Студенти мали змогу побачити дивовижні пейзажі і краси весняного лісу, дізналися про особливості Харківських лісів.

 

 

 

 

 

 23.04.2018 студенти факультету Міжнародних освітніх програм (гр. ДМППс17-1, ДМП Пс17-2) разом з  заступником декана   Корольовою Н.Ю. відвідали півфінал XVII чемпіанату України з футзалу серед закладів вищої освіти сезону 2017/18 р.р.

 Студенти І курсу, групи ДМП-Пс17-1 зі своїм куратором Злотніковим Андрієм Львовичем 13 квітня відвідали Озерянський храм, де у них була можливість послухати історію його виникнення та подзвонити у дзвони.