Виховні заходи

 Студенти факультету ЕЕТАЕП гр. ДЕА-ПОО17+ПОСт17 21 лютого разом з куратором Черкашиною О.С. відвідали екскурсію на ПАТ «Харківський машинобудівний завод «Світло Шахтаря»».

Студенти дізналися про історію та діяльність підприємства, ознайомились із виробничими цехами.

 

 Студенти та викладачі УІПА 24 січня відвідали церемонію урочистого відкриття фотовиставки «Час Федецького».

 

 

 

 

 

 

 Цими вихідними, 26 листопада, студенти факультету енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизації енергетичних процесів разом з кураторами Черняк Оленою Миколаївною та Фурсовою Тетяною Миколаївною відвідали виставу «Житейське море» у Харківському державному академічному драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка.

Глибокий за змістом сюжет, а також прекрасна гра акторів подарувала позитивні емоції та враження.

 

 

 

 

 Студенти-першокурскники гр. ДМП-Пс17-1 разом з куратором Злотніковим А.Л. відвідали музей Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба, де ознайомились зі славетною історією університету, з бойовими заслугами випускників університету.

 

 

 Зустріч студентів Української інженерно-педагогічної академії з представниками поліції і парамедиками відбулася 23 жовтня за ініціативи Волонтерського корпусу УІПА «Volunteer Сorps UEPA».

Запрошені фахівці Управління патрульної поліції міста Харкова, волонтери і парамедики розповіли про те, як поводити себе у надзвичайних ситуаціях, як надавати першу допомогу при аваріях, серцевих та епілептичних нападах.

 Студенти факультету ЕУОТ, гр. ДЕУ-Ек15 разом з доц. Дем’яненко Т.І. 21 жовтня відвідали тренінг під назвою «Інтернет-маркетинг», в рамках дня інформаційної безпеки для дітей та молоді.

 

 

 Викладачі  та аспіранти технологічного факультету кафедр «Технології та дизайну» і « Харчових та хімічних технологій» провели цикл ознайомчих лекцій  присвячених новітнім досягненням в легкій та харчовій промисловості і  реформам у системі освіти в Україні у школах   міст Тростянець, Охтирка (Сумська область),  Котельва ( Полтавська область), Краснокутськ,  Богодухів, Ізюм  (Харківська область).

 

 Студенти 3 курсу факультету ЕЕТАЕП 20 жовтня відвідали виставку «КИП. Электроника. Энергетика – 2017». Виставка знайомила фахівців з останніми досягненнями в галузях енергетики, енергозбереження, контрольно-вимірювальних пристроїв, автоматизації, електроніки, зв’язку, електротехніки і т.п.

 

 Группа ДЕУ-ПО16 разом зі своїм куратором Чорною Т.І. 11 жовтня відвідали YERMILOV CENTRE, де представлена спеціальна виставка під назвою «Художній приз Нюрнберзьких новин 2017».

Це місце маститих художників, дизайнерів і фотографів, які зайняли вчорашні студенти кафедри графдізайна Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Роботи присвячені різним галузям дизайну: обкладинки, афіші, промдизайн. Незважаючи на «незоряних» робіт, людей на виставку зібралося багато.

 В актовій залі академії 12 жовтня відбувся загальноакадемічний захід, присвячений Дню захисника України. Студенти вшанували пам’ять героїв, які полягли за цілісність та незалежність України хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника Героям, які поклали голову за незалежність і свободу України.