Група ДСЕ-М9-1 відвідали виставу «Занадто одружений таксист»

11 квітня 2012 р. студенти факультету економічних, управлінських та освітніх технологій групи ДСЕ-М9-1 разом з куратором Вихристюк Марією Олександрівною відвідали виставу «Занадто одружений таксист», поставлену артистами Харківського державного академічного російського драматичного театру ім. О.С. Пушкіна. Постановка народного артиста України О. Барсегяна. Режисер ‑ заслужений працівник культури України А. Вецнер.

Головний герой п'єси одружений відразу на двох жінках, які живуть недалеко одна від одної. Він строго дотримується графіка відвідування дружин, так що ні та, ні інша за три роки нічого не запідозрила. Але одного разу герой, в силу обставин, що склалися, з цього графіка збивається ...

Перегляд цієї комедії подарував студентам відмінний настрій і гарний вечір.