Студенты факультету ЕУОТ відвідали столицю гончарства України – Опішне

29 вересня 2012 року студенти факультету економічних, управлінських та освітніх технологій за підтримки профспілкової організації академії відвідали столицю гончарства України – Опішне, малювали глиною та вчилися гончарювати у Національному музею-заповіднику українського гончарства, пройшлися дубової алеєю родинної садиби В.Л. Кочубея біля оспіваного М.В. Гоголем селища Диканька та визначними місцями долини річки Ворскла.

Поле та музей Полтавської битви, Хрестовоздвиженський монастир, ансамбль круглої площі в самому центрі Полтави, корпусний парк, пам’ятник Слави, Краєзнавчий музей, музей-садиба І. Котляревського, Іванова гора і обов’язково пам’ятник галушці ‑ лише незначна частина вражень від міста, що по праву вважається самим «серцем» України.