Відвідування виставки К. Зуб «Джимбалос». ФЕУОТ, гр. ДЕУ-Ек12-1, ДЕУ-М12-1

12 жовтня 2012 року студенти факультету економічних, управлінських та освітніх технологій груп ДЕУ-Ек12-1 та ДЕУ-М12-1 з куратором Геращенко І.О. відвідали у галереї «Костюринський провулок» персональну виставку художниці Катерини Зуб «Джимбалос» та прослухали історію виникнення ідеї написання картин.

Катерина Зуб народилася в Кріму, в місті Феодосія, де можна зустріти незвичне для харківян слово «Джимбалос». Виставка невипадково відкрилася у жовтні, до осінь у Феодосії – це час «Джимбалосу».