У пошуках Олімпу

21 жовтня 2012 р. студентським сенатом УІПА був проведений черговий пішохідний квест. На цей раз тема гри була «У пошуках Олімпу». Учасники зіткнулись із богами грецької міфології, розгадували логічні завдання із Зевсом і Посейдоном, шукали Афродіту та Аполлона та добували вогонь із Прометеєм!

З кожним роком кількість учасників зростає і зростає, так і цьому році за перемогу боролися 12 команд, кожна з яких показала гарний результат. Навіть новачки у цій справі штурмували місто не на жарт!!!

Всі залишилися задоволені, усі добре справлялися із завданнями, але краще всіх зіграли та зайняли призові місця команди:

1 місце: Online;

2 місце: Qwerty;

3 місце: Міленіум.

Вітаємо переможців! І запрошуємо Вас на наступну гру, та на інші не менш захоплюючі заходи.

Дякуємо за участь.

Студентський сенат.