Виставка «Планета Океан». ЕнФ, гр. ДЕН-Бж12 маг., ДЕН-Бж12 спец.

13 вересня 2012 р. студенти енергетичного факультету груп ДЕН-Бж12 маг. та ДЕН-Бж12 спец. з куратором Кіпоренко Г.С. відвідали виставку «Планета Океан» у галереї «АВЕК».

На виставці представлено близько 3 тис. видів раковин, доісторичних скам'янілостей і морських молюсків найрізноманітніших розмірів, форм і кольорів зі всієї земної кулі.

Розповідь екскурсовода про історію різних видів раковин здивувала і справила на студентів груп незабутнє враження.