Меморіальний комплекс «Висота маршала І.С. Конєва». ФЕУОТ, гр. ДЕУ-Ек1-1

24 жовтня 2012 р. студенти групи ДЕУ-Ек1-1 з куратором Долею З.В. відвідали меморіальний комплекс «Висота маршала І.С. Конєва».

24 жовтня 2012 р. студенти факультету економічних, управлінських та освітніх технологій групи ДЕУ-Ек1-1 з куратором Долею З.В. відвідали меморіальний комплекс «Висота маршала І.С. Конєва», побудований на місці розташування у 1943 році командного пункту Командуючого Степовим фронтом І.С. Конєва.

Студенти узнали, що саме із цієї висоти в ніч з 22 на 23 серпня 1943 р. командуючий Степовим фронтом, тоді ще генерал-полковник, Іван Степанович Конєв віддав наказ про нічний штурм Харкова. Через добу Харків був повністю звільнений від німецько-фашистських загарбників.

Відвідання меморіального комплексу наповнило духом патріотизму й гордості за подвиг народу.