Відвідування Харківського художнього музею. ЕнФ, гр. ДЕН-Проф13, ДЕН-Проф13-уск, ДЕН-Ст10-1

21 березня студенти груп ДЕН-Проф13, ДЕН-Проф13-уск та ДЕН-Ст10-1 разом з кураторами відвідали святкову експозицію, присвячену 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка, під назвою «Слобожанський поклін Кобзарю» у Харківському художньому музеї.

Під час екскурсії відвідали 4 зали, переглянули оригінальні живописні і графічні твори Т.Г. Шевченка, та його сучасників, а також були зачаровані розповіддю працівників музею про життєвий і творчий шлях Кобзаря.