Uncategorised

Сплата за навчання студентів

Підготовчі курси

Факультативи

Підготовче відділення Центру підготовки іноземних громадян

Курси підвищення кваліфікації

Стажування

Додаткові платні консультації

Захист дисертацій

Р/р UA828201720313211002201012241

Код ЄДРПОУ 02071228

Сплата за проживання в гуртожитках

Прання в гуртожитку

Ксерокс

Політурні послуги

Методичні посібники

Інформаційні послуги по оформленню дипломів

Р/р UA108201720313281002202012241

Код ЄДРПОУ 02071228

Додаткові послуги в гуртожитках(електроенергія)

Студентські квитки

Дипломи

Р/р UA508201720343101002200012241

Код ЄДРПОУ 02071228

Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю та Національна стратегія із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року наголошують на необхідності та важливості створення комфортних умов та можливостей доступу до усіх видів оточення для людей з обмеженими можливостями, що забезпечить, в свою чергу, вільне і в повному обсязі користування ними всіма правами людини та основоположними свободами.

Маломобільні групи населення:

- вагітні жінки;

- діти, віком до 7-ми років та особи, які їх супроводжують;

- люди похилого віку;

- люди з інвалідністю;

- люди з постійними та/або тимчасовими функціональними порушеннями (фізичними, сенсорними, психічними, розумовими);

- люди, які отримали тимчасову травму або хворіють;

- люди з нестандартними розмірами тіла: значно більшою або меншою за середню масою тіла, низького чи зависокого зросту;

- люди, які протягом певного часу можуть бути неуважними (наприклад, під впливом стресу тощо).

Довідник безбар’єрності від Олени Зеленської

Акт перевірки готовності навчального закладу до нового 2022-2023 н.р.

Технічний висновок Про доступність до навчальних приміщень осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у учбовому корпусі № 2 по вул. Університетській, 16 в м. Харкові

Інформація щодо доступності до навчальних приміщень для маломобільних груп населення

Технічний висновок Про доступність до навчальних приміщень осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у учбовому корпусі № 1 по вул. Університетській, 16 в м. Харкові

Технічний висновок Про доступність до навчальних приміщень осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у учбовому корпусі № 3 по вул. Університетській, 16 в м. Харкові

Положення про політику недискримінації і гендерної рівності

Положення про організацію інклюзивного навчання в УІПА

Порядок супроводу осіб з інвалідністю в УІПА

Кафедра військового інституту танкових війск НТУ ХПІ

Факультет підготовки офіцерів запасу за контрактом ХНУПС ім. І. Кожедуба

Кафедра підготовки офіцерів запасу Національної гвардії України

Кафедра військової підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ

Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ

Морська піхота

Ліцензовані обсяги УІПА

Найбільш актуальну інформацію та оновлення, ви можете відстежувати за посиланнями:

Ліцензований обсяг підготовки здобувачів вищої освіти на певних рівнях вищої освіти(за освітніми ступенями: молодший бакалавр, бакалавр, магістр, доктор філософії/доктор мистецтва)

Ліцензований обсяг підготовки здобувачів вищої освіти на певних рівнях вищої освіти за освітніми програмами, що передбачають присвоєння професійних кваліфікацій, для яких запроваджено додаткове регулювання)

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в академії Дуброва Анжела Володимирівна.

м.Харків, вул. Університетська,16, Головний корпус, 1 поверх, каб.№112

телефон гарячої лінії «Запобігання проявам корупції»: (057) 733-79-97

На період військового стану особистий прийом здійснюється щоденно (крім суботи та неділі) з 13-00 по 15-00

На 2023 рік розповсюджуються всі  повноваження Уповноваженого й під час Вступу 2023

Carer-center UEPA – Це сайт пошуку роботи студентам УІПА під час навчання та допомоги в працевлаштуванні.

Наша місія:
Допомагати студентам та роботодавцям знаходити один одного
Надавати найкращу допомогу у пошуку роботи для студентів УІПА

Наші цілі:
1. Допомога студентам УІПА працювати і навчатися одночасно
2. Працевлаштування студентів за їх потребами та спеціальністю
3. Бізнес-консультування студентів

Наша мета:
Наша мета дати можливість студентам заробляти гроші під час навчання, без втрати якості освіти.

Центр розвитку кар’єри, креативності та підприємництва