Відвідування Харківського військового госпіталю

23 жовтня 2014 року представники Студентського Сенату УІПА відвідали Харківський військовий госпіталь.

За кілька тижнів до поїздки було зібрано кошти для поранених солдат зони АТО, а саме: футболки і шкарпетки, чашки, зарядні пристрої, зубні щітки і зубні пасти, гелі та станки для гоління, нитки та голки, серветки, шампуні та мило, кава, чай, цукор та багато ін.

Зібрані кошти були передані через волонтера, який подякував за допомогу.

Зібрані кошти були передані через волонтера, який подякував за допомогу.