Відвідування виставки живих метеликів та екзотичних тварин. Факультет МОП, гр. ДМП-Пс-12, ДМП-Пс-14-1, ДМП-Пс-14-2

14 жовтня 2014р. факультет МОП у складі груп: ДМП-Пс-12, ДМП-Пс-14-1, ДМП-Пс-14-2, на чолі з їх кураторами, відвідали незабутню виставку живих метеликів та екзотичних тварин , яка проходила в ТРЦ Дафі.

Виставка була приголомшливою і запам'яталась надовго. Студенти урізноманітнили свої будні дні та з користю провели час. Вони отримали масу задоволення від побаченого, а спільний похід здружив групи. Величезна подяка кураторам Білоцерківської Ю.О, Бабарикіної І.В, Дацун Г.О за їх виховні заходи.