В УІПА пройшла виставка, присвячена Міжнародному дню визволення в`язнів фашистських концтаборів

10 квітня студенти факультету економічних, управлінських та освітніх технологій групи ДЕУ-ПОЕк13+ПОЕк14пр та студенти факультету міжнародних освітніх програм групи ДМП-І13-4 відвідали виставку, що присвячена Міжнародному дню визволення в`язнів фашистських концтаборів, яка відбулась у читальній залі бібліотеки УІПА. Захід проводила співробітник бібліотеки УІПА Черемних В.В. Була присутня куратор групи ДЕУ-ПОЕк13+ПОЕк14пр Чумак Л.Ф.