Студенти-енергетики відвідали виставку «КИП. Электроника. Энергетика – 2017»

Студенти 3 курсу факультету ЕЕТАЕП 20 жовтня відвідали виставку «КИП. Электроника. Энергетика – 2017». Виставка знайомила фахівців з останніми досягненнями в галузях енергетики, енергозбереження, контрольно-вимірювальних пристроїв, автоматизації, електроніки, зв’язку, електротехніки і т.п.

Студенти 3 курсу факультету ЕЕТАЕП 20 жовтня відвідали виставку «КИП. Электроника. Энергетика – 2017» разом з доцентом кафедри Теплоенергетики та енергозберігаючих технологій Фурсовою Т.М. (куратор групи ДЕА-Т15) для знайомства з перспективними напрямками зі спеціальних дисциплін кафедри: «Автоматизовані системи управління технологічними процесами», «Технічна діагностика», «Енерго- та ресурсозбереження» та ін.

Виставка проходила у виставковому центрі «Радмір Експохолл» і знайомила фахівців з останніми досягненнями в галузях енергетики, енергозбереження, контрольно-вимірювальних пристроїв, автоматизації, електроніки, зв’язку, електротехніки і т.п.