Виховна година для студентів факультету ЕУОТ «Україна – європейська держава»

23 березня для студентів факультету економічних, управлінських та освітніх технологій куратором Васильєвою Марією Олександрівною було проведено виховну годину на тему «Україна – європейська держава».

Студенти дізналися, якими революційними винаходами в Європі та світі можуть пишатися українці, історичну та культурну спадщину українського народу. Студентам було наочно продемонстровано, що Україна є європейською державою не тільки тому, що знаходиться в Європі географічно, а і тому, що зробила значний внесок в розвиток європейської цивілізації.