Позиції УІПА в рейтингу ЗВО за результатами реєстрації прав на інтелектуальну власність

В рамках підготовки рейтингу «ТОП-200 Україна» 2024 року проведено рейтингування за кількістю патентів, отриманих ЗВО України в 2023 році.

В цьому рейтингу серед всіх закладів вищої освіти України Українська інженерно-педагогічна академія посіла 32 місце. Розділяємо ми цю позицію разом з Київським національним університетом будівництва і архітектури, Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського, Національним авіаційним університетом, Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Одеським національним університетом імені І. І. Мечникова.

Науковці УІПА у 2023 році зареєстрували інтелектуальну власність на 5 корисних моделей.