ННППІ УІПА запрошує до участі у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні тенденції розвитку освіти, науки та технологій»

Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії запрошує наукову спільноту до участі в VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні тенденції розвитку освіти, науки та технологій».

До участі запрошуються викладачі, науковці, аспіранти, здобувачі та практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями щодо розвитку освіти, науки та технологій.

Конференція відбудеться 15 травня (відповідно Листа МОН №21/08-7 від 04.01.2024 р.).

Формат роботи конференції дистанційний.

Посилання для підключення буде надіслано всім учасникам конференції та буде розміщено на сайті Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут)

Участь у конференції є безкоштовною.

Матеріали конференції будуть опубліковані в електронному збірнику, який буде розміщено на сайті ННППІ УІПА (м. Бахмут).

Запрошення на VІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні тенденції розвитку освіти, науки та технології»