Аспірант УІПА взяв участь у засіданні робочої групи з розробки проєкту в рамках програми HorizonEurope

Здобувач третього освітньо-наукового рівня вищої освіти зі спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» УІПА Дмитро ВЕРКУШ взяв участь у засіданні робочої групи з розробки дослідницького проєкту в рамках програми HorizonEurope на базі Інституту підготовки до загального управління Університету Лімож (Французька Республіка) з 08 по 20 липня 2024 року.

Захід був направлений на обмін досвідом та підготовку спільної пропозиції дослідницького проєкту «Економіко-правові аспекти стратегічного управління інноваціями в кризових ситуаціях».

Дмитро Веркуш брав участь у ряді воркшопів, круглих столів та обговорень щодо досвіду стратегічного управління інноваціями в кризових ситуаціях.

Загалом у цих заходах брали участь близько 35 учасників з 8 країн світу.

Також була проведена зустріч з керівником технопарку E.S.T.E.RLimogesTechnopol. В склад технопарку входить 186 організацій (75% - компанії, 21% - організації та асоціації, 4% - дослідницькі , навчальні або трансферні центри).

Дякуємо організаторам за запрошення та цікаві науково-практичні заходи!

Сподіваємося на подальшу співпрацю!