Студентство УІПА завітало на захід присвячений Дню молоді

Здобувачі Української інженерно-педагогічної академії Катерина НЄДЄЛЬКО, Анастасія ЄЛАГІНА, Антон ГУБАНОВ, Максим БАТУРІН та Кирил КОШАРНИЙ 12 серпня завітали до ХНАТОБу на вечірку з нагоди Дня молоді.

Перед початком святкування молодь могла помалювати крейдою та вугіллям, спробувати себе у пілотуванні літака в авіосимуляторі, позмагатися у стрільбі з гаус пістолета, потрапити у відкритий космос завдяки VR-шолому та скласти різні форми з піску за допомогою звукових коливань.

На заході мер міста Ігор ТЕРЕХОВ привітав усіх присутніх зі святом та нагородив молодих діячів міста за їхню активну громадську діяльність. Також було проведено розіграш подарунків від Управління у справах сім'ї та молоді. Після чого, для усіх присутніх влаштували концерт від групи "Дебош cover band", на якому лунали українські хіти накладені на зарубіжну музику.

Студенти УІПА висловлюють вдячність організаторам за позитивні емоції та незабутні враження.