Викладачка та студентка УІПА взяли участь у тренінгу «Школа Толерантності»

Доцент кафедри практичної психології Анна Валеріївна Колчигіна та студентка 3 курсу спеціальності «Психологія» Маргарита Онопрієнко взяли участь 1-3 червня у Запоріжжі в тренінгу «Школа Толерантності», що був присвячений питанням сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності.

До участі у триденному тренінгу долучилися практикуючі психологи та психологині з Києва, Запоріжжя, Луцьку, Миколаєва, Харкова, Маріуполя, Тернополя, Кременчука та Нового Бугу.

Серед декількох десятків заяв претендентів та претенденток було визначено учасників та учасниць, які вказали найбільш переконливу мотивацію для участі у «Школі Толерантності».

Проведення тренінгу Запорізьким обласним благодійним фондом «Гендер Зед» стало можливим завдяки підтримці Національного демократичного інституту (NDI).