Студентка УІПА продовжує навчання в Технічному університеті Габрово (Болгарія)

Студентка 1-го курсу магістратури Аліна Чайка (спеціальності 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології)) успішно завершила навчання в осінньому семестрі й опанувала дисципліни навчального плану. З березня продовжує навчання в Технічному університеті Габрово (Болгарія) за програмою Erasmus+, проєктної угоди № 2020-1-BG01-КА107-078265.

Академічні години, проведені під керівництвом висококваліфікованого професорсько-викладацького складу, стимулюють активне навчання та здобуття необхідних знань для успішної кар’єри і встановлення себе як конкурентоспроможного фахівця на ринку праці, як в Україні, так і за її межами. Дружня студентська атмосфера сприяє позитивному настрою та спілкуванню з іноземними студентами.