Спільнота УІПА взяла участь у спортивному забігу #ШахрайГудбай

В рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії Національного банку України та освітнього проєкту від НБУ «Марафон амбасадорів кампанії «Шахрай Гудбай!» з протидії платіжному шахрайству 28 квітня здобувачі освіти та викладачі Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, менеджменту та освіти дорослих (кафедри маркетингу та торговельного підприємництва) і факультету енергетики і автоматизації (кафедри автоматизації, метрології та енергоефективних технологій та кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики) взяли участь у спортивному забігу #ШахрайГудбай.

Під час проведення освітньо-спортивного змагання #ШахрайГудбай, учасники навчилися уникати випадків платіжного шахрайства. Захід відбувався у форматі командного спортивного змагання у вигляді естафети.

Дякуємо організаторам Всеукраїнської інформаційної кампанії Національного банку України та освітнього проєкту від НБУ «Марафон амбасадорів кампанії «Шахрай Гудбай!» за запрошення долучитися до участі у проєкті!

Дякуємо усім учасникам – здобувачам освіти та викладачам за активну участь!

Разом до Перемоги!

І пам’ятайте, що більше за всіх доброту та чесність цінують шахраї!