Представники студсенату УІПА взяли участь у Національному форумі органів студентського самоврядування

Протягом 11-12 травня представники Студентського Сенату УІПА, разом зі студентами більш ніж 50-ти ЗВО брали участь у Національному форумі органів студентського самоврядування, який проходив у м. Ірпінь та був організований за ініціативи Державного податкового університету та Української Асоціації Студентів.

На форумі відбулась активна дискусія, де лідери органів студентського самоврядування ставили питання гостям зустрічі. Зокрема, присутні обговорили:

• проблеми фінансування органів студентського самоврядування;
  • як зміниться система вищої освіти після нашої перемоги;
  • як студентське самоврядування може підтримати шкільне самоврядування.

До участі у форумі також були залучені різні спікери:

• Олександр Дядько - волонтер, захисник Київщини, герой кінореконструкції березневих подій «область героїв».
  • Сергій Горбачов - освітній омбудсмен.
  • Тарас Кремінь - мовний омбудсмен.
  • Лідія Фесенко - член НАЗЯВО.

Учасники форуму мали змогу відвідати насичену культурну вечірню програму, оглядову екскурсію «Ірпінь - місто-герой після деокупації» та екскурсію Державним податковим університетом.