Представники УІПА успішно пройшли курс підвищення кваліфікації «Штучний інтелект та майбутнє освіти»

Представники Української інженерно-педагогічної академії перший проректор УІПА Сергій ПЕТРОВ, доцент кафедри практичної психології, заступник першого проректора УІПА Андрій ЛОМАКІН, керівниця групи з наукової діяльності УІПА, доцент кафедри автоматизації, метрології та енергоефективних технологій Ганна ГРІНЧЕНКО, доцент кафедри автоматизації, метрології та енергоефективних технологій Олена ЧЕРНЯК у період з 7 по 23 листопада успішно пройшли курс підвищення кваліфікації «Штучний інтелект та майбутнє освіти».

Курс є корисним і актуальним з огляду на цифровізацію освітнього процесу.

Спікери курсу впродовж 12-ти онлайн-занять надали багато корисної інформації. Основні теми стосувались насамперед використання штучного інтелекту, а саме:

- Штучний інтелект: становлення.

- Трансформація освіти в еру штучного інтелекту.

- Штучний інтелект в EdTech галузі: Preply case study.

- Чи можуть комп’ютери думати? Як працює штучний інтелект.

- Генеративний штучний інтелект для освіти.

- Штучний інтелект для провадження досліджень.

- Розробка освітньої програми за допомогою генеративного штучного інтелекту.

- Розробка курсу за допомогою генеративного штучного інтелекту.

- Штучний інтелект для супроводу освітнього процесу.

- Генеративний штучний інтелект для створення візуального освітнього контенту.

- Етика штучного інтелекту.

- Генеративний штучний інтелект та академічна доброчесність.

Даний курс підвищення кваліфікації організовано Експертним комітетом з питань розвитку штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України та ГО «Прогресильні».