Участь студентів УІПА у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія (Теоретична та прикладна психологія)»

Студенти факультету міжнародних освітніх програм спеціальності «Психологія» взяли участь в II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія (Теоретична та прикладна психологія)».

Учасниками олімпіади були 53 провідні заклади вищої освіти України.

Студенти факультету міжнародних освітніх програм спеціальності «Психологія» взяли участь в II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія (Теоретична та прикладна психологія)», що проходив в Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті ім. Г. Сковороди.

Учасниками олімпіади були 53 провідні заклади вищої освіти України, в тяжкій боротьбі студенти-психологи під керівництвом доцентів кафедри практичної психології Сапельникової Тетяни Станіславівни та Колчигіної Анни Валеріївни в один день виконували 3 завдання олімпіади, працюючи 8 годин поспіль.

Вітаємо Гаврилюк Валерію та Павлій Анастасію!