Колектив кафедри МТП УІПА привітав військових з прийдешнім новим роком

Команда кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Української інженерно-педагогічної академії та студентство «МТП Republic» 18 грудня передали новорічні «смаколики», чай, каву, засоби особистої гігієни, теплі шкарпетки та інше бригаді батька одного із студентів кафедри, яка зараз захищає кордони нашої країни!

Гроші у «відкриту банку» було зібрано за 20 хвилин, що є абсолютним рекордом! Звіти про витрати додаються, а гроші, які залишилися, представники кафедри відправили на активний збір для бійців 1 ОБрСпП ім. Івана Богуна, яким терміново необхідний позашляховик (звіт додається).

Хочемо висловити окрему подяку Голові наглядової ради ТОВ «ВАДАРТ ГРУП» Дмитру ВЕРКУШУ, нашому стейкхолдеру та аспіранту кафедри МТП, який взяв участь у цьому зборі та передав солодощі своєї компанії–виробника для військових!

В цей день ще два наших аспіранта Павло ХАРЧЕНКО і Андрій КУЗЕМКО перетнули митницю та везуть шини для бездоріжжя, дві автівки, обігрівачі, а також одяг для військових!

Дякуємо студентам, аспірантам та викладачам кафедри МТП за активність, життєву позицію та відданість!

Разом до Перемоги!