Студентство УІПА взяло участь у регіональному НЕфорумі

Представники студентського сенату Української інженерно-педагогічної академії Мілена ВОЛЬСЬКА, Єкатерина ПОЛЄТАЄВА, Євген БЕЗ’ЯЗИЧНИЙ, Ігор МАРЧАК та Дмитро ДЕРКАЧ відвідали молодіжний НЕфорум.

Форум проходив за підтримки Харківської молодіжної ради у одному з ТРЦ Харкова та був присвячений сучасним проблемам і перспективам міста Харкова.

На форумі були представники молодіжної ради, найкрутіших IT-відділів, волонтерських та інших студентських організацій.

Серед головних тем НЕфоруму були:

- Проєкти, до яких можна долучитися.

- Проєкти, які вже були здійснені та тривають в місті Харкові.

- Що можуть зробити студенти заради розвитку міста?

- Штучний інтелект.

- Розвинення ІТ-технології майбутнього та сьогодення.

По завершенню форуму були підведені підсумки, за якими студенти отримали відповіді на запитання та змогли познайомитися з всіма представниками різних організацій.

Кожен учасник для себе виніс найголовніше та зміг прокласти орієнтир на майбутнє.