Вітаємо з успішним захистом магістрів освітньої програми Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)

На кафедрі харчових технологій, легкої промисловості і дизайну відбувся захист кваліфікаційних робіт (дипломних проєктів) другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості).

Екзаменаційній комісії було продемонстровано результати наукових досліджень, висвітлено практичні напрацювання та представлено сучасні, актуальні концепції розвитку майбутнього в галузі легкої промисловості. Здобувачі вищої освіти показали високий рівень обізнаності у сучасних проблемах технологій виготовлення одягу з науковим підтвердженням індивідуальних дослідницьких робіт.

Щиро дякуємо голові та членам засідання екзаменаційної (кваліфікаційної) комісії з захисту кваліфікаційних робіт освітнього ступеня «магістр» спеціальності 015 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) за індивідуальний підхід до кожного та дружню атмосферу:

- Рябчикову М.Л. – д.т.н., професору кафедри технології легкої промисловості Луцького національного технічного університету.

- Ємельяновій О.А. – директору ДВНЗ «Харківський коледж текстилю та дизайну».

- Петрову С.В. – першому проректору УІПА, к.т.н., доценту.

- Кондратюку О.Л. – декану факультету інноваційних технологій УІПА, к.т.н., доценту кафедри машинобудування, транспорту і зварювання.

- Литвину О.О. – завідувачу кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайну, д.ф.-м.н., професору.

- Корольовій Н.В. – доценту кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти УІПА, к.пед.н.

- Борисенко Д.В. – доценту кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайну УІПА, к.п.н.

- Нікуліній А.В. – доценту кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайну УІПА, к.п.н.

- Поповій Т.І. – доценту кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайну УІПА, к.п.н.

Від щирого серця бажаємо нашим випускникам щасливої долі, здійснення усіх мрій. Хай обрана професія приносить тільки позитивні емоції і дає наснагу для нових звершень!