Виїзний День відкритих дверей у ХІПТі

27 листопада 2014 року в приміщенні Харківського індустріально-педагогічного технікуму відбувся виїзний День відкритих дверей Української інженерно-педагогічної академії.

Перед випускниками технікуму виступили: декан енергетичного факультету Г.І. Канюк, декан факультету інтегрованих технологій в виробництві та освіті Ю.І. Сичов, декан факультету економічних, управлінських та освітніх технологій О.О. Гусаров, декан факультету комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні В.І. Барсов, завідувач кафедри технологій та дизайну М.Л. Рябчиков, які ознайомили учасників зустрічі зі спеціальностями Української інженерно-педагогічної академії та перевагами інженерно-педагогічної освіти.

Перед студентами технікуму виступили колективи культурного центру академії, а саме: Театр моди «Се-ля-ві», вокально-естрадна студія «Сезам», студія спортивного бального танцю «Престиж», команда КВК «Культурний центр».