Новини студента

 Балет «Лускунчик» П.І. Чайковського в Харківському академічному театрі опери та балету відвідали 23 листопада студенти групи ДЕА-Т15 разом із викладачами та куратором Фурсовой Т.М.

Дякуємо профкому академії за незабутні емоції, красиву музику та чудову атмосферу очікування новорічних свят.

 

 

 Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Volyn dance festival» відбулися 13-14 жовтня у м Луцьк, у яких взяли участь студенти нашої академії.

Вітаємо Радіонова Микиту і Лукашевич Ларису, які посіли I місце, а також Мартинцева Владислава і Бугаєву Дарину, які стали бронзовими призерами.

Бажаємо їм нових творчих успіхів!

 

 

 

 

 Студенти-магістранти кафедри інформаційних комп`ютерних технологій і математики пройшли переддипломну практику на базі європейського ЗВО-партнера УІПА – Технічний університет Габрово (Болгарія).

 

 

 

 

 

 Вітаємо наших студентів, які у 2017-2018 навчальному році (за підсумками МОН України) стали переможцями та лауреатами ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад з навчальних дисциплін та спеціальностей.

 

 

 Викладач кафедри педагогіки, методика та менеджменту освіти УІПА Кочина В.В. взяла участь у роботі Міжнародної науково-методичної конференції «Навчання іноземних студентів у вищій школі: традиції і перспективи», яка проходила 31 травня на базі НТУ «ХПІ».

Серед основних питань, які було розглянуто на конференції: російська мова як іноземна та методики її викладання, викладання природничо-наукових дисциплін іноземним студентам і питання міжпредметної координації, а також підручники і підручні посібники для іноземців: принципи створення, зміст, структура.

 «Кубок кубків» Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВК відбувся 17 травня в ККЗ «Україна», в якому взяла участь команда КВК нашої академії «Моя улюблена команда». Результатом змагання стало отримання диплому та кубок.

Наступного дня команда відправилася у Запоріжжя на «Лігу Сміху», де 21 травня відбулася гра і «Моя улюблена команда» здобула перемогу та прохід у ½ фіналу «Запорізької Ліги сміху».

Вітаємо команду, та бажаємо їм  нових творчих успіхів.

 Вітаємо Кравченко Калерію (гр. ДТ-ПОХ16 мг.) та Антощенко Андрія (гр. ДЕА-ПОСт.16 мг.), науковий керівник – д.пед.н., проф. кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Штефан Л.В., а також Тішакова Гліба (гр. ДЕА-ПОЕл-14), науковий керівник – к.пед.н., доц. кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Бачієва Л.О., які посіли ІІI місця у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю 015 «Професійна освіта».

Бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!

 

 

 

 Щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківської області з регбі-7 відбулися 15-16 травня на стадіоні УІПА. У змаганнях взяли участь 6 команд.

 

 

 

 Вітаємо Дехтяр Єлизавету, студентку 4 курсу технологічного факультету та її керівника к.пед.н., доц. кафедри ПММО Пермінову Анну Василівну з отриманням диплому 3 ступеня у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Педагогіка», що проходила 15-18 травня в Глухівському національному педагогічному університет ім. О. Довженка.

 

 

 

 

 

 Вітаємо студентів Української інженерно-педагогічної академії, які зайняли усі призові місця на ХІІ Регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.