Студент

Студентка Української інженерно-педагогічної академії та координатор волонтерського корпусу УІПА Соколець Ганна взяла участь у Програмі студентських обмінів Erasmus+ у Іспанії «Open borders for diversity».

 

 

 

 

 

 У період з 16 по 19 червня в м. Одесі проходив Міжнародний  фестиваль зі спортивних танців «Black sea open cup – 2017», в якому взяли участь студенти нашої академії.

Вітаємо Мартинцева Владислава, Ольхову Ірину, Нурієва Олега і Козіну Анну  з перемогою на фестивалі.

Бажаємо їм нових творчих успіхів!

 ХII Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірки Пекторалі» пройшов 8-13 червня в м. Бердянськ.

Вітаємо вокально-естрадну студію «Сезам» та ії солістів Аширова Джейхуна та Язмаммедова Байрама, які посіли І місце.

Бажаємо їм нових творчих успіхів!

 

 Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до акції Потяг Єднання «Труханівська Січ».

Програмою акції передбачено відвідування Херсонської, Миколаївської, Донецької, Луганської, Львівської, Хмельницької та Черкаської областей.

 

 Сьогодні Українська інженерно-педагогічна академія привітала своїх цьогорічних випускників.

У актовій залі зібрались випускники, їх батьки та друзі. З теплими напутніми словами звернулись до всіх присутніх ректор академії проф. Олена Едуардівна Коваленко, привітали випускників перший проректор Анатолій Петрович Тарасюк та проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Михайлович Вілков.

Декани відзначили найкращих серед кращих випускників почесними грамотами за значні досягнення в навчальній, науковій роботі та за активну суспільну діяльність.

 У п’ятницю, 9 червня, студенти та викладачі нашої академії взяли участь в урочистому відкритті та святкуванні Днів Литви у Харкові.

Захід проходив в Центральному парку культури та відпочинку ім. М. Горького за участю Президента Литви Даля Грибаускайте та голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

 

 Вітаємо Іщенко Вікторію з призначенням стипендії Президента України, студентку 5 курсу факультету енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизації енергетичних процесів, яка навчається за спеціальністю «Професійна освіта. Електротехніка та електромеханіка».

 

 

 Запрошуємо студентів провести літні канікули з користю та поїхати працювати до Німеччини.

Студентам гарантується:

- офіційне працевлаштування;

- заробітна плата 1 100 євро + бонуси;

- проживання та харчування.

 30 травня на території Української інженерно-педагогічної академії відбулося комплексне об’єктне тренування з цивільного захисту та пожежної безпеки.

 

 

 26 травня команда Enactus Української інженерно-педагогічної академії презентувала результати свої роботи у 2016-17 навчальному році на Національних змаганнях Enactus Україна 2017, які проходили у м. Київі.

У змаганнях взяли участь 12 команд з усієї України. Наша команда гідно представила свої проекти, зайняла 2 місце у своїй лізі у півфінальному раунді та отримала нагороду «Most improved Enactus Team 2017».