Новини студента

21 квітня 2015 р. відбувся гала-концерт міського конкурсу художньої самодіяльності «Студентська весна – 2015».

Вітаємо солістів вокально-естрадної студії «Сезам» Язмамедова Байрама, що зайняв III місце, а також Соколову Аллу і Казавчінскую Маргариту, які стали лауреатами конкурсу.

 Балет «Лускунчик» П.І. Чайковського в Харківському академічному театрі опери та балету відвідали 23 листопада студенти групи ДЕА-Т15 разом із викладачами та куратором Фурсовой Т.М.

Дякуємо профкому академії за незабутні емоції, красиву музику та чудову атмосферу очікування новорічних свят.

 

 

За ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківського регіону 17 квітня 2015 р. Українська інженерно-педагогічна академія взяла участь у акції «Вища школа Харківщини – сільському абітурієнту».

Вітаємо студентів факультету міжнародних освітніх програм з перемогою на Міжнародній лінгвокраєзнавчій олімпіаді для іноземних студентів, яка проходила 15 квітня 2015 р. у Харківському автомобільно-дорожному університеті.
Студентка гр. ДМП-i14-3 Амангельдиєва Аджап зайняла 1 місце. Студенти Аллазов Т. гр. ДМП-і13-3, Давлєтов Д. гр. ДМП-і13-3, Пірієв А. гр. ДМП-і12-3 отримали 2-і місця.

Вітаємо переможців та викладачів кафедри!

 Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Volyn dance festival» відбулися 13-14 жовтня у м Луцьк, у яких взяли участь студенти нашої академії.

Вітаємо Радіонова Микиту і Лукашевич Ларису, які посіли I місце, а також Мартинцева Владислава і Бугаєву Дарину, які стали бронзовими призерами.

Бажаємо їм нових творчих успіхів!

 

 

 

 

 Студенти-магістранти кафедри інформаційних комп`ютерних технологій і математики пройшли переддипломну практику на базі європейського ЗВО-партнера УІПА – Технічний університет Габрово (Болгарія).