Студент

 Вітаємо студентів Української інженерно-педагогічної академії, які зайняли усі призові місця на ХІІ Регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

 

 

 

 Вітаємо Ігнатова Степана, студента 3 курсу факультету комп`ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті та його керівника к.пед.н., доц. кафедри ПММО Бакатанову В.Б. з абсолютною перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки», що проходив 26-27 квітня в Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. І. Франка.

 

 

 

 

 

 Студентка факультету економічних, управлінських та освітніх технологій Близниченко Ганна (гр.ДЕУ-М17мг) 26 квітня взяла участь у сьомій Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни «Фінансовий менеджмент», яка проходила у Луцькому національному технічному університеті відбулася.

За результатами Олімпіади Ганна отримала почесне друге місце.

 Вітаємо Турченко Владислава, студента 3 курсу факультету Енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизацій технологічних процесів та його наукового керівника - к.т.н., доц. кафедри Теплоенергетики та енергозберігаючих технологій Фурсову Т.М. з отриманням диплому 3 ступеня у ІІ турі Всеукраїнського  конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Енергетичне машинобудування», що проходив 23-25 квітня в Національному Технічному Університеті «Харківський політехнічний інститут».

 

 На базі факультету економічних, управлінських та освітніх технологій Української інженерно-педагогічної академії за підтримки команди Enactus UEPA 25 квітня було проведено фінал конкурсу стартап-проектів «Спробуй і ти!», в якому взяли участь навчальні заклади міста Харкова та Харківської області.

Всі команди представили на розсуд журі свої соціальні, екологічні та підприємницькі проекти.

 

 Щорічний традіційний конкурс студентських команд КВК «Битва факультетів» відбувся 24 квітня в актовій залі академії.

Команди змагалися у трьох конкурсах. В залі панувала атмосфера позитиву і гумору. Вітаємо з перемогою команду КВК факультету економічних, управлінських та освітніх технологій – «Варіантов. Net»

 

 Фестиваль «Кулінар – найкраща професія» відбувся 25 квітня в актовій залі академії. У фестивалі взяли участь команди студентів кафедри «Харчових та хімічних технологій».

 

 

 Вітаємо Левикіну Карину, студентку 3 курсу технологічного факультету та її керівника к.пед.н., доц. кафедри ПММО Романовську О.О. з отриманням диплому 2 ступеня у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка».

 

 

 

 

 

 Вітаємо Котляр Тетяну, студентку 5 курсу технологічного факультету та її керівника к.пед.н., доц. кафедри ПММО Ковальську В.С. з отриманням диплому 2 ступеня у ІІ турі Всеукраїнського  конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технологічна освіта».

 

 

 

 

 

 Фінал і Гала-концерт Міського конкурсу студентської художньої самодіяльності «Студентська весна – 2018» відбувся 12 квітня в ККЗ «Україна».

Вітаємо Аширова Аллаберді і Домніч Юлію, які посіли III місце, а також Манохіну Юлію і колектив сучасного танцю «New Wave», які стали лауреатами конкурсу і бажаємо їм нових творчих успіхів.