Студент

 Всеукраїнський фестиваль зі спортивих танців «Kharkiv dance festival» відбувся 4 березня в м. Харкові, в якому взяли участь студенти нашої академії.

Вітаємо Мартинцева Владислава та Бугаєву Дарину – переможців фестивалю, Нурієва Олега та Триполко Анастасію – срібних презерів, Радіонова Микиту та Керді Сару – бронзових призерів фестивалю.

Бажаємо їм нових творчих досягнень!

 

 

 

 Півфінал Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВК відбувся 28 лютого в ККЗ Україна. У грі взяла участь команда КВК нашої академії «Моя улюблена команда».

Вітаємо студентів з виходом у фінал і бажаємо нових творчих успіхів.

 

 Благодійний концерт провели 14 лютого творчі колективи культурного центру академії, присвячений Дню Святого Валентина і Масляній  для дітей  «Спеціального  Навчально-виховного комплексу-інтернату №2» Харківської обласної ради.

 

 

 29 січня Україна відзначає 100-річчя бою під Крутами. Із цієї нагоди в Українській інженерно-педагогічній академії було організовано і проведено круглий стіл на тему «Бій під Крутами: перші українські кіборги». Студенти і викладачі УІПА вшанували мужність та героїзм захисників суверенітету України покладанням квітів до пам’ятника Героям, які поклали голову за незалежність та свободу України.

 

 У період з 22 по 24 грудня у м. Києві відбувся Національний студентський форум, який було приурочено до 25-річчя органів студентського самоврядування, а також ХІІ Генеральна Асамблея Української асоціації студентів.

 

 

 Творчі колективи культурного центру нашої академії 20 грудня відвідали Харківський санаторний навчально-виховний комплекс №13.

Студенти привітали вихованців зі святом – Днем Святого Миколая та подарували їм святковий концерт.

 

 

 12-й Всеукраїнський турнір з гирьового спорту, присвячений пам’яті  маршала авіації І.М. Кожедуба, відбувся 15-16 грудня в спорткомплексі Харківського Університету повітряних сил.

В цих змаганнях взяли участь студенти нашої академії.

Вітаємо Петрова Євгена (гр. ДКІ-16мг), який став призером турніру та посів 3 місце. А також Перепелицю Богдана (гр. ДЕА-ПО15) з 5 місцем у цих змаганнях.

Бажаємо нових перемог!

 IX Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Осінні мелодії» відбувся 24-25 листопада в рамках проекту «Творчий шанс». В конкурсі взяли участь студенти нашої академії.

Вітаємо Ларгіну Аліну та Жирнову Марію, які посіли I місце на конкурсі.

Срібні нагороди вибороли Кузнецова Анастасія, Курилко Марина, Резниченко Анастасія та Олійник Ганна.

Лауреатом III ступеню став Бритвін Данило.

Бажаємо нових перемог та творчих здобутків!

 Спартакіада УІПА з волейболу серед чоловічих команд була проведена 14-16 листопада у спортивному залі академії. В змаганнях взяли участь студенти всіх п`яти факультетів.

 

 

 

 Спартакіада УІПА з волейболу серед жіночих команд відбулася в академії 22-24 листопада, в якій взяли участь п`ять факультетів.