Студент

 Інформацію про рейтинг студентів за результатами осіннього семестру можна переглянути на сайті дистанційної освіти за посиланням 

 Голова ХОДА зустрілася з членами Національної скаутської організації України «Пласт».

Також в урочистій зустрічі-передачі Вифлеємського вогню миру взяли участь представники БО «Благодійний фонд «Харків з тобою» і лідери студентського самоврядування Харківщини, в числі яких був і голова студентського сенату Української інженерно-педагогічної академії Дмитро Альбовский.

Юлія Світлична зазначила, що з радістю приймає вогонь з рук пластунів і пообіцяла передати його в райони області.

 19 грудня студенти  нашої акдемії  відвідали  Харківський санаторний навчально-виховний комплекс № 13, де привітали  вихованців з Днем Святого Миколая і подарували їм  святковий  концерт.

 

 

 Студенти УІПА активно займаються волонтерською діяльністю.

Зокрема, зараз студентки технологічного факультету спільно з волонтерською організацією «Берегиня» шиють маскувальні халати для воїнів зони АТО.

 

 6 грудня представники волонтерського корпусу УІПА, з нагоди свята Дня Збройних Сил України, вирушили до військового шпиталю, де передали допомогу солдатам.

Висловлюємо подяку тим, хто брав участь в зборі!

 

 6 грудня в ККЗ Україна відбулася гра 1/4 фіналу Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВК.

Вітаємо команду КВК «Університетська, 16» з виходом до півфіналу і бажаємо їм нових творчих успіхів.

 

 

 2 грудня викладачами кафедри філософії, українознавства і політології у рамках циклу заходів до Дня Збройних Сил України проведено круглий стіл «Українська армія: історія, сучасність, майбутнє».

 У рамках Всесвітньої ініціативи «16 днів проти гендерного насильства» Агентство ООН у справах біженців оголошує конкурс на створення плаката на тему: «Насильство не завжди можна побачити».

Конкурс триватиме з 16 листопада по 12 грудня 2016р.

 

 

 

 

 

 28 листопада відбулась інформаційна акція «У майбутнє – без СНІДу».

Було розглянуто актуальні питання: що таке ВІЛ/СНІД, чи надійно застрахований кожен з нас, про надання волонтерської допомоги ВІЛ позитивним, з метою мотивації до лікування.

 

 

 25 листопада в актовій залі УІПА відбулося Пленарне засідання 51 студентської наукової конференції.

Засідання відкрив проректор з наукової роботи Лазарєв М.І.

Кращі з переможців 1 туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2016/2017 н.р. у своїх доповідях ознайомили присутніх з результатами своїх досліджень.