Студент

 Про проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  «Професійна освіта»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1495 від 09.12.2016 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» Українську інженерно-педагогічну академію (м. Харків) призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення II-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта».

Термін проведення Олімпіади: 11-13 квітня 2017 р.

До участі в Олімпіаді запрошуються переможці I етапу - студенти вищих навчальних закладів України незалежно від форм власності та підпорядкування, в яких здійснюється підготовка фахівців за спеціальністю (напрямом) «Професійна освіта».

Заїзд i реєстрація учасників 11 квітня 2017 року до 10:30 за адресою: м. Харків, вул. Університетська, 16.

Урочисте відкриття II етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта» – 11 квітня 2017 року о 10:30.

I та IІ тури Олімпіади відбудуться 11 квітня 2017 року.

III тур Олімпіади - 12 квітня 2017 року.

Від’їзд учасників 12 квітня після 16.30 год або 13 квітня 2017 року.

 18 лютого у Харкові відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зимове сяйво», у якому взяли участь студенти нашої академії.

Вітаємо солістів вокально-естрадної студії «Сезам» Резниченко Анастасію та Аширова Аллаберди (факультет міжнародних освітніх програм), які посіли на цьому конкурсі ІІ місце.

Бажаємо їм нових творчих успіхів!

 Студенти Української інженерно-педагогічної академії в період з 1 по 12лютого проходили стажування на базі ВНЗ-партнера – Технічного Університету м. Габрово, Болгарія.

 

 

 25 січня в кафе-клубі «Шансон» відбувся феєричний захід – конкурс-фестиваль поєдинок провідних ВНЗ Харкова. Солістки вокально-естрадної студії «Сезам» додали в свою скарбничку чергову нагороду. Вони стали лауреатами, зайнявши почесне 2-е місце.

Вітаємо дівчат та бажаємо їм нових творчих досягнень і перемог!

 

 24 січня 2017р. на базі гуртожитку №1 Української інженерно-педагогічної академії відбувся захист дипломних проектів (робіт) на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» студентів групи ДТ- Ш15 мг Коробко Д.Р., Мошенської Ю.С., Печури Л.В., Сови І.О.

 

 

 Інформацію про рейтинг студентів за результатами осіннього семестру можна переглянути на сайті дистанційної освіти за посиланням 

 Голова ХОДА зустрілася з членами Національної скаутської організації України «Пласт».

Також в урочистій зустрічі-передачі Вифлеємського вогню миру взяли участь представники БО «Благодійний фонд «Харків з тобою» і лідери студентського самоврядування Харківщини, в числі яких був і голова студентського сенату Української інженерно-педагогічної академії Дмитро Альбовский.

Юлія Світлична зазначила, що з радістю приймає вогонь з рук пластунів і пообіцяла передати його в райони області.

 19 грудня студенти  нашої акдемії  відвідали  Харківський санаторний навчально-виховний комплекс № 13, де привітали  вихованців з Днем Святого Миколая і подарували їм  святковий  концерт.

 

 

 Студенти УІПА активно займаються волонтерською діяльністю.

Зокрема, зараз студентки технологічного факультету спільно з волонтерською організацією «Берегиня» шиють маскувальні халати для воїнів зони АТО.

 

 6 грудня представники волонтерського корпусу УІПА, з нагоди свята Дня Збройних Сил України, вирушили до військового шпиталю, де передали допомогу солдатам.

Висловлюємо подяку тим, хто брав участь в зборі!