Студент

 20.10.2016 на факультеті Економічних, управлінських та освітніх технологій в групах ДЕУ-ПОЕк13+ПОЕк14пр, ДЕУ-ПО14, ДЕУ-ПО15 відбулась тематична година «Видатні архітектори та художники Слобожанщини».
Захід проводила співробітник бібліотеки УІПА Черемних В. В. 
Також відвідали захід студенти групи ДМП-І13-4.

 

 

 

 

 19 жовтня в актовій залі академії відбувся фестиваль студентської творчості для першокурсників «Україна молода».

 

 

 

 15-16 жовтня відбувся Всеукраїнський турнір зі спортивних танців «Kharkiv Dance Festival – 2016».

Вітаємо Ольхову Ірину та Мартинцева Владислава, які посіли на цьому конкурсі перше місце і бажаємо їм нових творчіх успіхів!

 

 

 12 жовтня студенти факультету економічних, управлінських та освітніх технологій групи ДЕУ-ПО14 з куратором Дем’яненко Т.І., деканом факультету Ярмош О.В., викладачами Бабенко К.Є. та Федоровою Ю.В. взяли участь у відкритій лекції члена Вищої ради експертів Нідерландів (PUM Netherlands Senior Experts) Mr. Wil van Bussel на тему «Vision of tourism development».

 

 12 жовтня в актовій залі відбувся загально академічний захід, присвячений Дню захисника України. Викладачі та студенти академії вшанували пам’ять героїв, які загинули захищаючи Україну хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам’ятника Героям, які поклали голову за незалежність і свободу України.

 

 

 10 жовтня в ККЗ «Україна» відбувся фестиваль Харківської відкритої молодіжної ліги КВК, в якому прийняла участь команда КВК «Університетська, 16».

Вітаємо команду зі здобуттям Малого Президентського Кубка!

 

 

 29 вересня кафедрою іноземних мов УІПА було проведено інтелектуальну англомовну гру «The Five Minds», яка відбулася в форматі класичного телешоу «Що? Де? Коли?».

 

 

 5 жовтня в актовій залі УІПА представники компанії ANYWAY провели презентацію можливостей міжнародної мобільності для студентів академії.

Зокрема дізнались про такі програми:

  • Work and Travel
  • Camps USA
  • Au-Pair та інші.

Також студенти отримали відповіді на всі питання.

ANYWAY_Work and Travel USA

 24 вересня студенти групи ДЕА-ПОНс15 (куратор Прокопенко О.А.) і ДЕА-ПОЕм15приск. (куратор Фурсова Т.М.) відвідали з екскурсією Анатомічний музей Харкова.

Студенти познайомились з експонатами музею, а також побачили, який шкідливий вплив чинить вживання алкоголю, тютюну та наркотиків на організм людини.

 24 вересня Українська інженерно-педагогічна академія традиційно приєдналась до загальноміського заходу «Ніч науки в Харкові 2016» та презентувала свої наукові здобутки.

Представляв експозицію УІПА та вітав гостей проректор з наукової роботи професор Лазарєв Микола Іванович.

Наукова експозиція викликала велику зацікавленість серед гостей. Академію відвідали понад 700 школярів та мешканців Харкова та області.