Студент

 IX Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Осінні мелодії» відбувся 24-25 листопада в рамках проекту «Творчий шанс». В конкурсі взяли участь студенти нашої академії.

Вітаємо Ларгіну Аліну та Жирнову Марію, які посіли I місце на конкурсі.

Срібні нагороди вибороли Кузнецова Анастасія, Курилко Марина, Резниченко Анастасія та Олійник Ганна.

Лауреатом III ступеню став Бритвін Данило.

Бажаємо нових перемог та творчих здобутків!

 Спартакіада УІПА з волейболу серед чоловічих команд була проведена 14-16 листопада у спортивному залі академії. В змаганнях взяли участь студенти всіх п`яти факультетів.

 

 

 

 Спартакіада УІПА з волейболу серед жіночих команд відбулася в академії 22-24 листопада, в якій взяли участь п`ять факультетів.

 

 

 Всеукраїнські відкриті змагання зі спортивних танців «Перша столиця» відбулися 26 листопада в Харкові, у яких взяли участь студенти нашої академії, представники КБТ «Престиж».

Вітаємо Мартинцева Владислава і Бугаєву Дарину, які посіли I місце на цьому конкурсі. Бажаємо їм нових творчих успіхів!

 

 

 

 

 Змагання з волейболу відбулися 7 листопада під час проведення виїзного Дня відкритих дверей в професійно-технічному училищі №32. Змагалися жіночі збірні команди УІПА і ПТУ №32.

 

 

 

 Конкурс «Міс Технологічного факультету – 2017» відбувся 22 листопада в актовій залі академії. У конкурсі взяли участь 9 дівчат з різних курсів.

Дівчата демонстрували ділові костюми та вечірні вбрання, показували свої таланти.

 

 

 Студентський сенат УІПА 23 листопада провів розширене засідання спільно з представниками студентського самоврядування факультетів та старости курсів.

Студенти обговорили планові заходи на наступний місяць та проблеми, які виникали у студентів за час осіннього семестру.

Також круглий стіл відвідала координатор проектів організації «СВІТ Україна» Юхно Олена, яка розповіла про волонтерські проекти, які є у світі як засіб для подорожування та набуття досвіду роботи волонтером.

 До дня студента в академїї відбувся загальноакадемічний захід «Від сесії до сесії живуть студенти весело».

В залі панувала жартівлива атмосфера, на сцені виступали команди КВК «Університетська, 16» та «Моя улюблена команда», демонструвалися кумедні відеороліки із життя студентів.

 

 I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта» відбувся 14 листопада на базі кафедри Педагогіки, методики та менеджменту освіти.

 

 

 Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Kharkiv Dance Award» відбулися 19 листопада в м. Харкові. В змаганнях взяли участь студенти нашої академії – учасники КБТ «Престиж».

Вітаємо Нурієва Олега, Коломієць Анастасію, Малюту Віталія, Хохлова Романа та Бірюкову Кристину, які посіли II місце в цих змаганнях. Бажаємо їм нових творчих успіхів!