Звернення ректора

Шановний абітурієнте! 

Сьогодні Ви маєте обрати майбутню професію, яка супроводжуватиме Вас протягом усього життя. Оволодівши нею, Ви одержите широке поле діяльності, простір для творчості й можливість для подальшого самовдосконалення. Вона дасть Вам змогу приносити практичну користь суспільству.

 

Українська інженерно-педагогічна академія – сучасний виш, який веде підготовку відповідно до європейських стандартів та готує інженерів-педагогів, інженерів за багатьма напрямками: машинобудівним, енергетичним, психологічним, економічним тощо, для виробництва та системи освіти. Це одна з найцікавіших і складних професій, яка поєднує у собі дві – інженерну та педагогічну, дає два види глибоких знань – технічні й гуманітарні, що надає можливість знайти робоче місце на ринку праці у будь-якій сфері.

 

Наша академія з радістю і гостинністю відкриває для Вас двері, стане Вашою другою домівкою, де Ви отримаєте необхідну допомогу і підтримку, цікаво і корисно проведете вільний час. Ми чекаємо на Вас та сподіваємося на плідне співробітництво та Вашу активну позицію під час цікавого студентського життя в Українській інженерно-педагогічній академії!