Абітурієнт

 

 
Шановний абітурієнт!
        Сьогодні ти маєш обрати майбутню професію, яка супроводжуватиме тебе протягом усього життя. Оволодівши нею, ти одержиш широке поле діяльності, простір для творчості й можливість для подальшого самовдосконалення. Вона дасть тобі змогу приносити практичну користь суспільству.

         Українська інженерно-педагогічна академія — єдиний в Україні вищий навчальний заклад, який спеціалізується на підготовці інженерів-педагогів для системи професійної освіти: викладачів, методистів, майстрів виробничого навчання вищої кваліфікації для технікумів, коледжів, професійно-технічних училищ. На мою думку, це одна з найцікавіших і складних професій, яка поєднує у собі дві — інженерну та педагогічну, дає два види глибоких знань — технічні й гуманітарні, що значно підвищує соціальний статус і соціальну захищеність — а це особливо важливо в сучасних умовах ринкових відносин.
УІПА ГОТУЄ ФАХІВЦІВ У ГАЛУЗЯХ: 

IT-технології, 

Електроніка та електромеханіка, 

Психологія, 

Економіка, 

Менеджмент та адміністрування, 

Побутове обслуговуванняТоварознавствоХарчова промисловістьЛегка промисловістьДизайн та виробництво одягуДизайн стилю людиниПоліграфіяЕнергетикаОхорона праціМетрологія, стандартизація та сертифікаціяНафтогазова справаМашинобудуванняТранспортБудівництвоЗварювання 
  • УІПА – це низькі ціни за навчання в порівнянні з іншими ВНЗ м.Харкова!
  • УІПА – це велика кількість бюджетних місць!
  • УІПА – це інженерна та педагогічна освіта!
  • УІПА – це забезпечення гуртожитком!