Міжнародні проекти

Міжнародні проекти Української інженерно-педагогічної академії

1. Проект МАГАТЕ

«Чисельне моделювання радіаційних процесів в промислових гамма-установках і прискорювачах електронів», №18685/RO

Мета: розробка програмного забезпечення на базі методу Монте-Карло для чисельного розрахунку технологічних параметрів обробки предметів культурної спадщини.

2. Програма «Open Arms program» 2018

Отримано 5 грантів на участь в Міжнародному конгресі для математиків ICM-2018 International Congress of Mathematicians.

3. Проект SCI (Service Civil International) 2017-2018

Мета: вивчення основоположних моментів командоутворення та інноваційних методик навчання миру в робочих командах, опанування навичок роботи з міжнародними волонтерами, правильна організація їх роботи та дозвілля, ефективне вирішення конфліктів, розгляд організаційно-технічних аспектів діяльності волонтерів.

4. Міжнародний фонд UNICEF, проект «Розвиток через культуру» 2017

Мета: заохочення дітей до просвітницької та соціально-корисної діяльності через залучення їх до вуличного театрального мистецтва.

5. Програма Erasmus +, проект «Open borders for diversity» 2017

Мета: навчання протистоянню проявам дискримінації та можливості уникнення конфліктних ситуацій.

6. Програма Erasmus +, проект BASCIS від Erasmus Mundus 2014-2015

Мета: проведення наукових досліджень, кількісна оцінка процесів в системі менеджменту якості, а також вивчення досвіду вчених кафедри економіки та менеджменту Вільнюського технічного університету ім. Гедимінаса.

7. Проект TEMPUS 2002-2004

«Поширення сучасних педагогічних технологій інженерної освіти в російських і українських університетах», NP-22265-2001