Новини

З 1.06.2017р. розпочинається прийом заяв  та реєстрація осіб на проведення атестації, щодо вільного володіння державною мовою.

Письмові заяви, в яких вказані:

1. Прізвище, ім’я, по-батькові.
  2. Назва посади, на яку претендує заявник,
  3. Контактний телефон, E-mail для контактів.

Інформацію надсилати за адресою:  61003  м. Харків, вул. Університетська, будинок 16, Українська  інженерно-педагогічна академія. Навчально-методичний відділ, секретарю атестаційної комісії .

Для прискорення обробки даних та реєстрації  продублювати заяву на E-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон для  контактів : 0993065593

Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до міжнародного театрального проекту «Молодь за мир», який проходитиме у Харкові в період з 10 по 20 липня.

У формі форум-театру всі учасники заходу зможуть обговорити різні думки, висловити сподівання і надії з приводу миру та способів його досягнення на рівні громади.

Для участі у проекті зареєструйтесь за посиланням

Відповідно до Плану заходів з підготовки та відзначання 8-9 травня в області і в місті Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні співробітники Академії взяли участь в урочисто-траурній церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави у Лісопарку і урочистій церемонії покладання квітів на території Національного меморіального комплексу «Висота маршала І.С. Конєва» з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У рамках циклу заходів із відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні з 3 по 5 травня 2017 року в Українській інженерно-педагогічній академії пройшов конкурс студентських стіннівок «Маки пам’яті».

10 травня у рамках проекту «П’ятий Харків» відбудеться зустріч-дискусія з відомим письменником Андрієм Курковим за темою «Неукраїномовні літератури України: ідентифікація, майбутнє».

Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до проекту.

Місце проведення: освітній хаб «Spalah» (вул. Дівоча, 6), початок о 18.00.

Вхід вільний.

27 квітня кафедра менеджменту Української інженерно-педагогічної академії взяла участь у роботі та обговоренні питань XVII Міжнародного наукового Конгресу «Публічне управління XXI ст.: Традиції та інновації».

Сьогодні, 26 квітня, в світі згадують жертв катастрофи на Чорнобильській атомній станції, яка призвела до одного з найбільших викидів радіації. Ця аварія стала найбільшою техногенно-екологічною катастрофою сучасності.

Ми пам’ятаємо!