ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

733-78-43

731-25-63

В академії розпочато підвищення кваліфікації керівників структурних підрозділів академії та їх заступників за спеціальністю 073 Менеджмент (Управління навчальними закладами).

Заняття проводяться провідними фахівцями академії.

Сьогодні, 21 червня, на сесії Харківської міської ради прийнято рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Харкова» у 2017 році.

Серед відзначених професор Української інженерно-педагогічної академії, голова Харківської обласної ради борців антифашистського опору, колишній в’язень фашистських концтаборів Малицький Ігор Федорович.

Вітаємо Ігоря Федоровича з присвоєнням почесного звання!

Бажаємо здоров’я та наснаги.

Запрошуємо активних студентів віком від 16 до 19 років взяти участь в «УАЛ-Форум. Відповідальне лідерство», який проходитиме в Харкові 20 червня під егідою Української Академії Лідерства.

3 квітня на базі Української інженерно-педагогічної академії відбулось одне із занять Школи соціального проектування та грантрайтингу «OpenGrantsSchool».1

Цієї суботи було розглянуто такі теми:

• Особливості інфраструктурних проектів, спікер – Галина Чала, Координатор Програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» ПР ООН.
  • Тренінг креативності для менеджерів проектів, спікер – Кулініч Олег, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону».

Дану зустріч відвідали відповідальні за грантову діяльність на кафедрах УІПА.

Опубліковано результати Національного академічного рейтингу «ТОП-200 кращих університетів України – 2017».

Українська інженерно-педагогічна академія значно покращила свої показники і з 63 місця у 2016р. ми піднялись на 57 сходинку цього року.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до міжнародного театрального проекту «Молодь за мир», який проходитиме у Харкові в період з 10 по 20 липня.

У формі форум-театру всі учасники заходу зможуть обговорити різні думки, висловити сподівання і надії з приводу миру та способів його досягнення на рівні громади.

Для участі у проекті зареєструйтесь за посиланням