Новини

Українська інженерно-педагогічна академія з 2019-2020 н.р. оголошує набір на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР:

• вступ за 2 сертифікатами ЗНО;
  • термін навчання 2 роки;
  • можливість вступу на старші курси академії за внутрішнім іспитом.

Форма навчання – денна, заочна.

Усім зацікавленим звертатись до приймальної комісії УІПА: м. Харків, вул. Університетська, 27, корпус 3. Телефони: (057) 733-78-43, (057) 731-25-63, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З переліком сертифікатів ЗНО відповідно спеціальностей ви можете ознайомитись за посиланням

Студент!

Ти вже без 5 хвилин бакалавр?
Попереду є ще більш відповідальний крок – магістратура.

Хочеш увірватися до IT сфери, що є найдинамічнішою та найперспективнішою в Україні?

Хочеш за 1.5 роки магістратури стати фахівцем в галузі IТ?
Хочеш отримати сучасну професію бізнес-аналітика?

Вступай на розширену магістерську програму!

Традиційно кожен третій четвер травня в Україні відзначається День вишиванки. Студенти, викладачі та співробітники Української інженерно-педагогічної академії також відсвяткували це свято.

Запрошуємо викладачів УІПА на семінар-презентацію «Entrepreneurial ecosystem at the UoB», спікери – професори Бізнес школи Університету Бедфордширу, Великобританія, Yanqing Duan та Yongmei Bently.

Усі бажаючі запрошуються до читальної зали Наукової бібліотеки УІПА 17 травня з 12:00 до 13.00.

Семінар відбудеться в рамках проекту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council.

У період з 6 по 11 травня доцент кафедри іноземних мов, к. пед. н. Ремізанцева К.О. на запрошення Варненського університету менеджменту, м. Варна (Болгарія) проходила міжнародне стажування, у ході якого відбулися теоретичні заняття та тренінги від провідних лекторів і фахівців Варненського Університету Менеджменту за напрямом «Інноваційні методи та технології викладання у вищій школі в умовах глобалізації освітнього простору».

Студентка групи ДКІ-ПОК18мг Тімченко Юлія 9 травня взяла участь у 56 студентській науковій конференції «Studenckich Kół Naukowych» Науково-Технологічного Університету AGH (Польща), секція «Інформатика».

Молодий науковець виступила із доповіддю англійською мовою «Simulation Model of Professional Activity of the Teacher-Engineer – Developer of Computer-Aided Learning Systems».

Студенти академії 15 травня прослухали семінар-презентацію від керівника Ingenieurburo Koberlein Рихарда Юргена Коберляйн-Керлера (м. Вюрцбург, Німеччина) на тему «Всі можуть бути успішними».

В Української інженерно-педагогічної академії 14 травня відбулася конференція трудового колективу, на якій було заслухано звіт ректора академії професора Коваленко Олени Едуардівни про виконання адміністрацією умов колективного договору за 2018 р. Також було прийнято зміни та доповнення до колективного договору на 2019-20 рр.

Рішенням конференції ухвалено: визнати умови колективного договору в 2018 р. виконаними у повному обсязі та затвердити зміни та доповнення до колективного договору на 2019-20 рр.

Звітна профспілкова конференція УІПА була проведена 14 травня. Звітував про роботу профспілкового комітету за період з 17 квітня 2018 р. по 14 травня 2019 р. голова первинної профспілкової організації УІПА.

У рамках меморандуму про співробітництво між Українською інженерно-педагогічною академією та Ingenieurburo Koberlein (м. Вюрцбург, Німеччина) студентів факультетів енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизації енергетичних процесів, а також комп`ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті запрошують на семінар-презентацію від керівника Ingenieurburo Koberlein Рихарда Юргена Коберляйн-Керлера. Тема: «Всі можуть бути успішними».

Семінар відбудеться 15 травня, о 14:30 у залі засідань головного корпусу.