Дні відкритих дверей у 2017/2018 навчальному році

13.00

21.04.2018 р.

11.00

15 грудня у актовій залі Української інженерно-педагогічної академії відбулася конференція трудового колективу, на якій було заслухано звіт ректора академії професора Коваленко Олени Едуардівни про виконання умов контракту у 2017 р.

Рішенням конференції було ухвалено: визнати контракт ректора професора Коваленко О.Е. у 2017 р. виконаним у повному обсязі.

Враховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави, вихованні у студентів Української інженерно-педагогічної академії поваги до закону і прав людини 9 грудня була проведена конференція присвячена проблематиці реалізації, захисту та розвитку прав і свобод людини.

На конференції студенти академії були ознайомлені з загальнонаціональним правопросвітницьким проектом, запропонованим Міністерством юстиції України – «Я МАЮ ПРАВО!»

Представники команди Enactus УІПА 8 грудня презентували проектні ідеї команди на розсуд представників бізнесу у рамках заходу Project Idea Show Case, який проходив у Харкові у медіацентрі «Время».

Чвертьфінал Харківської  відкритої міської молодіжної ліги КВК відбувся 7 грудня в ККЗ «Україна», на якому виступала молода команда КВК нашої академії.

Вітаємо «Мою любимую команду» з виходом у півфінал ліги і бажаємо їм виходу у фінал!

В рамках Дня японської культури і мистецтва 5 грудня в нашій академії було проведено ряд цікавих заходів.

Студенти і співробітники академії мали нагоду познайомитися з японською поезією, прийняти участь у конкурсі з хокку, майстер-класах з орегамі і темарі, відвідати фотовиставку «Дивовижний світ Японії» та багато іншого.

5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера. Для Української інженерно-педагогічної академії це свято має особливе значення, оскільки вже 4 роки в академії працює власна волонтерська організація «Volunteer Corps UEPA», до складу якої входять активні та небайдужі студенти.

До Дня Збройних Сил УкраЇни та Міжнародного дня волонтера, з ініціативи волонтерської організації нашої академіі «Volunteer Сorps UEPA», була проведена доброчинна акція «Допоможи воїнам АТО» по збору гуманітарної допомоги для порананих бійців, які знаходяться на лікуванні та реабілітації у військовому шпиталі м. Харкова.

4 грудня студенти-волонтери передали подарунки військовим Харківського військово-медичного клінічного центру Північного регіону.

Виставка, присвячена Міжнародному дню інвалідів, пройшла 4 грудня в академії.