Новини

Проект ЕRASMUS + СВНЕ SmaLOG «Розумний транспорт і логістика для міст» запрошує студентів і викладачів УІПА на лекції провідних науковців Італії та Німеччини

Державний фонд фундаментальних досліджень оголошує конкурс Ф-84 на гранти Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень у 2019 році

Запрошуємо відкритих, змотивованих, готових до співпраці студентів УІПА, цікавих оточуючого світу, взяти участь у Study Tours to Poland!

Study Tours to Poland, надає можливість представникам різних професійних груп країн Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії пізнання сьогоднішньої Польщі, познайомитися з польськими ровісниками, зустрітися з представниками академичних спільнот та громадянських організацій, а також відвідати лекції, семінари та культурні заходи.

У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь успішні студенти, що беруть активну участь у громадському житті та відповідають наступним формальним вимогам конкурсу.

Шановні вступники до магістратури, Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив інформацію з правильними відповідями ЗНО в магістратуру з іноземних мов. Деталі за посиланням: http://testportal.gov.ua/zno-dlya-magistriv/

З метою відбору, відзначення і поширення кращих практик молодіжної роботи в Україні започатковано Конкурс кращих практик молодіжної роботи.

10 переможців Конкурсу отримають призи та відзнаки.

Дедлайн подачі заявок: 1 вересня.

Студентські команди (3-5 чол.) запрошуються до участі у таборі соціальних інновацій від USAID, який проходитиме 10-12 серпня у м. Києві.

Мета табору: реалізація ідей, які змінять міста та селища, а згодом і всю Україну. Також на таборі кожен учасник матиме можливість прокачати навички створення проектів, design thinking, впровадження змін.

Дедлайн подачі заявок: 15 липня.

Скайп-конференцію представників Української інженерно-педагогічної академії з представниками відділу Міжнародних освітніх проектів Цюріхського університету педагогічної освіти (Швейцарія) було проведено 4 липня.

Під час перемовин було визначено пріоритети міжнародної проектної співпраці та обговорено багато інших питань.

Художньо-меморіальний музей І. Ю. Рєпіна (м. Чугуїв, Харківська обл.) 30 червня відвідав з екскурсією колектив кафедри охорони праці, стандартизації та сертифікації.

20 червня 2018 року Наказом Міністерства освіти і науки України №663 було утворено Наглядову раду Української інженерно-педагогічної академії.

В період з 25 по 27 червня на кафедрі Технологій і дизайну працювала експертна комісія з акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напрямку підготовки 6.051602 «Технологія виробів легкої промисловості» у складі: Сумська Ольга Петрівна, доцент кафедри експертизи, технології і дизайну текстилю Херсонського національного технологічного університету, кандидат технічних наук, голова комісії; Арабулі Арсеній Торелевич, доцент кафедри технології та конструювання швейних виробів Київського національного університету технологій та дизайну, кандидат технічних наук.