Дні відкритих дверей у 2016-2017 навчальному році

13.00 (Чт)

22 квітня 2017 р.

11.00 (Сб)

28 листопада відбулась урочиста церемонія нагородження дипломантів та лауреатів XVIII Обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена».

Захід проходив у великій залі ХНАТОБу. Відкрила урочисту церемонію нагородження керівник області Юлія Світлична, яка привітала переможців та побажала їм нових професіональних здобутків.

Директор наукової бібліотеки УІПА Ніколаєнко Наталя Миколаївна стала дипломантом конкурсу у номінації «Директор (завідувач) бібліотеки».

Вітаємо Наталю Миколаївну та бажаємо подальших перемог, енергії та наснаги для нових звершень!

25 листопада в рамках циклу заходів до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся круглий стіл «Голодомор 1932-1933 років: технологія геноциду».

23 листопада кафедрою філософії, українознавства і політології УІПА проведено кінолекторій «Жнива розпачу», присвячений трагедії українського народу – Голодомору 1932-1933 років.

З 25 листопада  Центром гендерної освіти УІПА в рамках Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства щодо жінок» в Українській інженерно-педагогічній академії розпочато роботу кінолекторію «Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому!».

23 листопада керівниця Центру гендерної освіти УІПА доц. Кашаба О.Ю. та студенти академії взяли участь у Презентації соціальної кампанії з ратифікації та імплементації Конвенції Ради Європи із запобігання насильству стосовно жінок і домашнього насильства та боротьби із цим явищем.

У рамках заходу відбулася презентація відеороликів «Я – сильний. Я – проти насильства!», в яких чоловіки – українські та міжнародні державні діячі, військові, поліцейські – виступають проти насильства, говорять про неприпустимість застосування сили для вирішення сімейних конфліктів.

Щороку у четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять загиблих від Голодомору.

26 листопад о 16.00 на площі Свободи відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання та акція «Запали свічку».

Запрошуємо всіх приєднатися до цих заходів!

Запрошуємо всіх приєднатись до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка буде проводитись в Україні з 25 листопада по 10 грудня.

Соціальні відеоролики:

Військові проти насильства

Політики проти насильства

Поліцейські проти насильства

Змінено номер телефону урядової «гарячої лінії».

Відтепер ваші дзвінки прийматимуться за номером 1545

17-19 листопада у м. Київі, у центрі національної ідеї «Український дім» пройшла Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2016», у якій традиційно взяла участь Українська інженерно-педагогічна академія.