Дні відкритих дверей в УІПА щоп’ятниці

Запрошуємо абітурієнтів та їх батьків на Дні відкритих дверей в Українській інженерно-педагогічній академії, які будуть проходити щоп’ятниці.

Час для відвідувань:

• п’ятниця: з 15:00 до 17:30

Адреса: вул. Університетська, 27, 3 корпус, 3 поверх, 10 аудиторія.

Відвідувачі дізнаються про особливості правил прийому до ЗВО у 2019 році, про необхідні сертифікати ЗНО залежно від обраної спеціальності / напрямку підготовки, матимуть змогу подивитись презентацію академії, відвідати кафедри та лабораторії, взяти участь у майстер-класах та ділових іграх.

Чекаємо на Вас!

Запрошуємо всіх бажаючих студентів взяти участь у обласному конкурсі відеороликів «Оберігаємо життя!» (далі – Конкурс).

Мета Конкурсу – популяризація в суспільстві питань охорони праці та збільшення рівня культури безпеки праці.

Святковий концерт з нагоди святкування Дня студента відбувся 15 листопада в Українській інженерно-педагогічній академії.

На факультеті комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті 16 листопада було проведено фотоконкурс на тему: «Студентське життя». Цей захід присвячено до Міжнародного дня студентів.

З 5 по 9 листопада завідувачка кафедри менеджменту доц. Бабенко К.Є. та завідувач кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики доц. Чернюк А.М. представляли нашу академію на Міжнародному тижні в м. Таллінні, Естонія.

Основна тема тижня – «Профілактика. Ризики. Відповідальність».

Рішенням акредитаційної комісії від 06.11.2018р. протокол №132 акредитовано освітньо-професійна програма «Економіка» (другий (магістерський) рівень) спеціальності 051 Економіка, кафедри економіки та організації діяльності суб’єктів господарювання.

Запрошуємо творче та креативне студентство взяти участь у щорічному ХІ Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (анімаційних робіт молодих істориків).

Мета Конкурсу – підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті і подолання історичних міфів.

Дедлайн подачі робіт: 1 грудня.

Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Free and Open Source Software», яка відбудеться 20-22 листопада.

Запрошуємо студентів, аспірантів та молодих вчених академії до участі в роботі міжнародної науково-технічної конференції «Компʼютерні науки, інформаційні технології та системи управління» – CSYSC-2018.

Конференція буде проходити 28-30 листопада.