Новини

24 серпня ми відзначаємо велике національне свято – 26-ту річницю Незалежності нашої держави.

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення та щастя. Нехай у домі панують злагода і добробут, а над головами буде мирне небо.

З національним святом Вас!

Ректорат УІПА

Сьогодні в Україні відзначається державне свято, яке присвячене одному з її державних символів – Прапору України.

Це символ нашого суверенітету, символ свободи та єднання, символ прагнень та єдності українського народу заради світлого майбутнього.

Бажаємо всім нам бути достойними дочками й синами наших пращурів. Нехай у наших серцях живе почуття гордості за нашу Батьківщину!

Зі святом!

Ректорат УІПА

Запрошуємо усіх викладачів, співробітників та студентів академії 24 серпня взяти участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятника Незалежності України (майдан Конституції) з нагоди святкування Дня Незалежності України.

Початок церемонії о 10:00.

Збір о 9:45 біля головного корпусу академії.

Впродовж 22-23 серпня творчі колективи культурного центру нашої академії прийняли активну участь у святкових заходах, організованих Харківською обласною державною адміністрацією і Харківською міською радою, присвячених Дню Державного Прапора, Дню міста Харкова та Дню Незалежності України.

Сьогодні, 23 серпня, представники Української інженерно-педагогічної академії взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України, яка відбулась у трикутному сквері по проспекту Незалежності.

Церемонія проходила з нагоди святкування Дня Державного Прапора України.

Сьогодні, 23 серпня, ми відзначаємо День нашого улюбленого міста Харкова!

Це місто для кожного з нас щось означає: хтось тут народився і виріс, хтось вчився, хтось досягав своїх перших перемог.

Від щирого серця вітаємо усіх зі святом! Бажаємо нашому Харкову й надалі розвиватися та розквітати, а всім нам – щастя, добробуту, нових досягнень та мирного неба над головою!

Ректорат УІПА

Сьогодні, 23 серпня, з нагоди 73-ої річниці визволення Харкова від нацистських загарбників, на Меморіалі Слави відбулась урочиста церемонія вшанування пам’яті визволителів Харкова.

У цьому заході взяли участь представники УІПА. Разом з ветеранами Другої світової війни, Харківським міським головою та всіма харків’янами, вони поклали квіти до пам’ятника Скорботної Матері та братських могил.

Увага!

Посвячення в студенти, зустріч з деканами факультетів і кураторами груп відбудеться 01.09.2017 о 10-00 в деканатах факультетів.

Поселення в гуртожиток починається з 28.08.2017 з 9-00. при собі мати довідку про медогляд терміном не більше 3 днів. Медогляд в УІПА буде проходити з 9-00 28.08.2017 в будівлі приймальної комісії (1 поверх, кабінет №1). Для спрощення процедури поселення в гуртожиток рекомендуємо при собі мати мед.форму 086, додаток до неї форму 063 і флюорографію за 2017 рік.

10 червня 2017 року набрав чинності Закон України від 17.01.2017 р. №1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності» (далі – Закон), яким скасовано визначення категорії складності об’єктів будівництва. Оцінювати об'єкт будуть тільки за класами наслідків (відповідальності).

Окрім того, Законом також внесено зміни до деяких законодавчих актів у сфері містобудівної діяльності та визначено вичерпний перелік умов, які надаються як вихідні дані для проектування об'єктів будівництва.