Новини

Урочистості з нагоди професійного свята науковців – Дня науки відбулися 18 травня, у яких взяли участь й представники Української інженерно-педагогічної академії.

У рамках урочистого заходу були вручені стипендії та нагороди кращим науковцям Харкова.

Запрошуємо студентів 3-5 курсів та аспірантів академії віком до 30 років відвідати презентацію німецької стипендіальної програми «Internship Programme of German Business for Ukraine».

Програма передбачає стажування на підприємствах Німеччини терміном від 3х до 5ти місяців.

Участь фінансується приймаючою стороною.

Деталі дізнайтеся на презентації, яка проходитиме 24 травня о 13.50 у 216/4.

Науково-педагогічних працівників та представників адміністрації Інститут модернізації змісту освіти запрошує взяти участь в онлайн-опитуванні «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища».

Дослідження проводитиметься у травні-червні 2018р. та в червні 2019р. і буде повністю анонімним!

Онлайн анкета знаходиться за посиланням

Анкета може бути заповнена до 30 червня у будь-який зручний для респондента час.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати 47-мий Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість», який проходитиме з 27 травня по 3 червня.

Кінофестиваль започатковано у 1970 році і сьогодні він є одним з найбільших кінофорумів Східної Європи за версією Міжнародної федерації асоціацій кінопродюсерів (FIAPF).

Програма кінофестивалю «Молодість»

Студенти, викладачі та співробітники Української інженерно-педагогічної академії приєдналися до загальноміських урочистостей, присвячених святкуванню Дня вишиванки в Україні, та взяли участь в урочистій ході.

Сьогодні, 17 травня, студенти, викладачі та співробітники Української інженерно-педагогічної академії відзначали День вишиванки.

На заході панувала творча і дружня атмосфера, лунали українські пісні, майстрині представили свої роботи.

16 травня в актовному залі академії відбулася барвиста акція, присвячена Дню Європи в Україні, організована кафедрою іноземних мов спільно з культурним центром.

До 22 річниці Конституції України у рамках комплексу заходів, спрямованих на формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України і поширення знань про історію конституціоналізму, кафедрою філософії, українознавства і політології було проведено круглий стіл «Конституційний процес: сьогодення, перспективи розвитку» (26.04.2018), інформаційні заходи «Конституція України як основний закон держави» (04.05.2018) і «Унітарність держави як конституційний принцип» (10.05.2018).