Новини

Сьогодні, 26 квітня, в світі згадують жертв катастрофи на Чорнобильській атомній станції, яка призвела до одного з найбільших викидів радіації. Ця аварія стала найбільшою техногенно-екологічною катастрофою сучасності.

Ми пам’ятаємо!

Дні відкритих дверей у 2017 навчальному році

Дата Час.

22 квітня 2017 р.

11.00 (Сб)

З метою підтримки обдарованої та талановитої молоді в різних сферах суспільного життя, кращих молодих спеціалістів в галузі виробничої, учбової та творчої діяльності Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту оголошує про початок відбіркового районного етапу міського конкурсу «Молода людина року».

До участі у Конкурсі запрошуються студенти та молоді викладачі.

Строк подачі заявок: до 10 травня 2017р.

Умови проведення Конкурсу

Анкета учасника

12 квітня на базі Центральної наукової бібліотеки Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна проходив Науково-методичний семінар «Сучасний стан та перспективи розвитку бібліотек ВНЗ Харківського зонального методичного об'єднання», у якому взяли участь представники УІПА.

3 13 по 15 квітня Українська інженерно-педагогічна академія взяла учать у спеціалізованій освітній виставці «Освіта Слобожанщини – 2017».

За час роботи виставки стенд академії відвідали сотні зацікавлених абітурієнтів та їх батьків.

13 квітня в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся конкурс агітбригад, в якому взяли участь команди 5 факультетів.

Всі команди продемонстрували виконавську майстерність, артистизм, культуру виконання, довели значущість спеціальностей, за якими вони навчаються.

За рішенням журі переможцем конкурсу стала команда факультету економічних, управлінських та освітніх технологій, 2 місце посіли команди факультетів комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні та технологічний, 3 місце – факультети міжнародних освітніх програм та енергетики, енергозберігаючих технологій і автоматизації енергетичних процесів.

З 5 по 10 квітня делегація Української інженерно-педагогічної академії відвідала з офіційним візитом ВНЗ-партнер Тяньцзінський університет технології та освіти (ТУТО), Китай.

11 квітня 1945р. – це особлива і пам’ятна дата. Саме в цей день в’язні концентраційного табору «Бухенвальд» підняли інтернаціональне повстання проти нацистів. В результаті понад 21 тисячу ув’язнених, включаючи 914 дітей, були врятовані від знищення. І з того часу весь світ відзначає цю дату як «Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів».

Традиційно у цей день в стінах академії пройшов знаковий захід, присвячений Міжнародному дню визволення в'язнів фашистських концтаборів.

Привітати колишніх в’язнів фашистських концтаборів прийшла Голова обласної державної адміністрації Світлична Юлія Олександрівна.

Запрошуємо на ХІІ Міжнародну науково-практичну конференцію з організаційної та економічної психології «Організаційна та економічна психологія в Україні: сприяння регіональному розвитку» 1-3 червня 2017 року, м. Харків, Україна

Основні напрямки роботи конференції:

- організаційна психологія;

- економічна психологія.