Дні відкритих дверей в УІПА щоп’ятниці та щосуботи

Запрошуємо абітурієнтів та їх батьків на Дні відкритих дверей в Українській інженерно-педагогічній академії, які будуть проходити щоп’ятниці та щосуботи.

Час для відвідувань:

• п’ятниця: з 15:00 до 18:00
  • субота: з 10:00 до 13:00

Адреса: вул. Університетська, 27, 3 корпус, 3 поверх, 10 аудиторія.

Відвідувачі дізнаються про особливості правил прийому до ЗВО у 2019 році, про необхідні сертифікати ЗНО залежно від обраної спеціальності / напрямку підготовки, матимуть змогу подивитись презентацію академії, відвідати кафедри та лабораторії, взяти участь у майстер-класах та ділових іграх.

Чекаємо на Вас!

УКРАЇНСЬКА ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ

ЗАПРОШУЄ
для навчання на підготовчих курсах

Термін навчання – жовтень 2018р. – квітень 2019р. (7 місяців)

Заняття проводяться 1 раз на тиждень (з кожного предмету), початок занять о 17-00.

Дисципліни, які викладаються:

• Українська мова та література - вівторок
  • Математика - середа
  • Історія України - четвер

Вартість навчання 150 грн. на місяць (за 1 предмет).

20 вересня на базі фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» за участі голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О., заступника Міністра освіти і науки України Греби Р.В., голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Стеценко В.Г., директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Карпової Л.Г, президента Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України», ректора Національного університету фізичного виховання і спорту України Імас Є.В. пройшли урочисті заходи, присвячені Міжнародному дня студентського спорту та урочисте відкриття XIV Універсіади України 2018-2019 навчального року.

Українська інженерно-педагогічна академія своїми спортивними досягненнями відзначила День миру.

Запрошуємо студентську та наукову спільноту академії взяти участь у першому в Україні Circular Economy Hackathon 2018, який пройде 14-15 жовтня у м. Київ.

Хакатон об’єднає студентство, науковців, розробників ІТ-сфери, підприємців та стартаперів задля пошуку та розвитку сталих інновацій за принципами кругової економіки.

21 вересня в сквері майдану Свободи відбудуться заходи у рамках соціального проекту «Фестиваль Молодіжний Схід-бенд» за участі голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О.

У програмі заходу виступи сучасних молодіжних груп та робота 20 локацій (музична, художня, дизайнерська тощо).

Запрошуємо усіх бажаючих.

Початок о 18:00.

Українська інженерно-педагогічна академія уклала меморандум про співробітництво з Університетом прикладних наук TTK (Таллінн), це перший партнер академії з Естонії.

Наші ЗВО домовилися спільно заохочувати розвиток програм академічної мобільності, проводити спільні дослідження та організовувати науково-практичні конференції та освітні семінари, розвивати партнерську діяльність у напрямку підготовки наукових і освітніх проектів.

CFA Society Ukraine запрошує до участі у Міжнародному конкурсі з інвестиційних досліджень CFA Institute Research Challenge, що має на меті наближення практики інвестиційного бізнесу до сучасної освіти.

Дедлайн реєстрації: 4 жовтня.

Угода про академічне і освітнє співробітництво між Університетом Фонду Фатіх Султан Мехмет (м. Стамбул, Туреччина) та Українською інженерно-педагогічною академією була підписана 18 вересня.

Угода спрямована на розширення співпраці між сторонами в галузі освіти і наукових досліджень, зокрема, для обміну студентами та підтримки наукового співробітництва, організації стажувань співробітників і професорсько-викладацького складу.

Традиційне свято для першокурсників, День здоров’я, присвячене Міжнародному дню студентського спорту, пройшло 19 вересня на стадіоні Української інженерно-педагогічної академії.