Дні відкритих дверей у 2017 навчальному році

Дата Час.

22 квітня 2017 р.

11.00 (Сб)

Вітаємо Сухініну Юлію, гр. ДТ-ПОХ16, яка посіла IIІ місце на Х Регіональній олімпіаді з «Вищої математики».

Науковий керівник – д.фіз.-мат.н., проф. кафедри вищої та прикладної математики Нечуйвітер Олеся Петрівна.

Бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!

Вітаємо Рибальченко Тетяну, гр. ДЕА-ПОО14мг., яка посіла III місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Техногенна безпека».

Науковий керівник –д.тех.н., професор, завідувач кафедри охорони праці, стандартизації та сертифікації Тріщ Роман Михайлович.

Бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!

22 березня відбулося планове засідання Територіальної тристоронньої соціально-економічної ради. Від профспілкової сторони освітян в засіданні брав участь заступник голови Первинної профспілкової організації УІПА Трохимчук Сергій Миколайович.

24 березня в Українській інженерно-педагогічній академії відбулась звітна конференція первинної профспілкової організації УІПА.

Був заслуханий звіт Голови первинної профспілкової організації УІПА Зеленіна Геннадія Івановича, який доповів про роботу пофспілкової організації УІПА з 17 березня 2016 року по 23 березня 2017 року.

Запрошуємо усіх долучитися до акції Година Землі 2017, яка проводиться за ініціативи Всесвітнього фонду природи (WWF).

25 березня о 20.30 люди по всьому світі вимкнуть світло на 1 годину, Годину Землі. Це стане символом стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

Цього року Година Землі привертає увагу до національних парків, заповідників та інших природоохоронних об’єктів нашої країни.

24 березня у актовій залі Української інженерно-педагогічної академії відбулася конференція трудового колективу, на якій було заслухано звіт ректора академії професора Коваленко Олени Едуардівни про виконання адміністрацією умов колективного договору за 2016 р. Також було прийнято зміни та доповнення до колективного договору та новий колективний договір на 2017-2020 рр.

Рішенням конференції ухвалено: визнати умови колективного договору в 2016 р. виконаним у повному обсязі та затвердити новий колективний договір на 2017-2020 рр.

​Вітаємо Радченко Олену та Щербунову Юлію, гр. ДМП-ПС-14-2, які посіли IIІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Педагогічна та вікова психологія».

Науковий керівник – доцент кафедри практичної психології Діуліна Віра В’ячеславівна.

Бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!

«Зробимо Україну чистою разом!» – наймасштабніша щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.

У цьому році наймасштабніше прибирання в країні відбудеться 29 квітня.

Наша академія також долучилась до цієї акції. Запрошуємо всіх бажаючих приєднуватись до нас!

З 1 березня в науковій бібліотеці УІПА проходить перереєстрація всіх користувачів:

• 1 березня – 1 квітня: викладачі, співробітники, студенти денної форми навчання;
  • 1 березня – 1 липня: студенти заочної форми навчання.