Дні відкритих дверей у 2017/2018 навчальному році

13.00

21.04.2018 р.

11.00

З огляду на те, що англійська мова сьогодні – це міжнародна мова спілкування, Міністерство інформаційної політики України нагадує про важливість її досконалого вивчення, як ефективного інструменту для використання всіх можливостей.

Запрошуємо всіх бажаючих, учнів та викладачів, взяти участь у ІХ щорічному Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

На конкурс можуть подаватися як індивідуальні, так і групові проекти.

Сьогодні, 18 жовтня, в актовій залі академії відбулась презентація проекту Школи Лідерства МОСТ для студентів 1-2 курсів.

Студенти дізнались про можливість приєднатись до 9го сезону проекту, долучитись до громадського життя міста та країни, оволодіти корисними навичками для подальшої побудови успішної кар’єри тощо.

Сьогодні, 13 жовтня, з офіційним візитом Українську інженерно-педагогічну академію відвідала делегація польських політиків на чолі з Маршалом Сенату Республіки Польщі Станіславом Карчевським і його дружиною. Маршала супроводжували посол Польщі в Україні Ян Пєкло, генеральний консул Польщі в Харкові Януш Яблонський, директор кабінету Маршала Сенату Віолетта Венцлавік, директор інформаційного центру Сенату Роберт Коляся та інші офіційні особи.

Метою візиту було вшанувати пам'ять державного і політичного діяча Польщі Юзефа Пілсудського, меморіальна дошка якому встановлена на головному корпусі УІПА.

Делегацію зустріли ректор академії проф. Коваленко Олена Едуардівна і перший проректор проф. Тарасюк Анатолій Петрович.

До Дня Українського козацтва 13 жовтня в актовій залі академії відбувся Фестиваль студентської творчості «Україна молода».

Студенти-першокурсники розповідали про історію виникнення українського козацтва,традиціях і символіки козаків та показували творчі номери сучасного мистецтва.

До Дня захисника України, з ініціативи  волонтерської організації нашої академіі «Volunteer Сorps UEPA», була проведена доброчинна акція «Допоможи воїнам АТО» по збору гуманітарної допомоги для порананих бійців, які знаходяться на лікуванні та реабілітації у військовому шпиталі м. Харкова.

12 жовтня студенти-волонтери передали подарунки військовим Харківського Військово-медичного клінічного центру Північного регіону.

Представники Української інженерно-педагогічної академії відвідали презентацію Інформаційного центру Erasmus+ Youth в Україні, яка відбулась 5 жовтня.

Про діяльності центру та можливості, що він відкриває для молоді, розповіли Анна Ковбасюк – координатор Інфоцентру в Україні та Ірина Новак – фахівець з питань Європейської волонтерської служби (EVS).

Присутні дізналися про наявні типи молодіжних проектів:

-         молодіжні обміни;

-         EVS;

-         проекти мобільності для молодіжних працівників.

А також про ключові акції програми, особливості пошуку партнерів та про порядок організації молодіжних обмінів.