Дні відкритих дверей у 2017 навчальному році

13.00 (Чт)

22 квітня 2017 р.

11.00 (Сб)

У період з 22 лютого по 2 березня в Україні проводять заходи, присвячені вшануванню пам’яті борців за свободу, які трагічно загинули під час Революції Гідності.

У рамках цих заходів Міністерство освіти і науки пропонує переглянути документальний фільм «Переломний момент: Війна за демократію в Україні», який доступний для перегляду в онлайн режимі за посиланням http://vimeo.com/2048866480 (пароль доступу: 20022014).

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у проекті «Школа молодого письменника» від Громадської організації «Всеукраїнське студентське братство «Еліта націй» спільно з письменником С. Жаданом.

Форми роботи проекту:

• теоретична підготовка;
  • інтерактивні заняття;
  • літературні вечори та ін.

Найкраща учні Школи опублікують свої твори в одній збірці з відомим українським поетом С. Жаданом.

Реєстрація триває до 22 лютого 2017р. за посиланням

20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні та згадують подвиг загаблих на Майдані під час Революції Гідності.

Вічна пам’ять!

8 лютого Українська інженерно-педагогічна академія взяла участь у щорічному профорієнтаційному «Ярмарку вишів».

За день стенд академії відвідали понад 800 школярів та їх батьків як із Харкова, так і Харківської області. Усі зацікавлені отримали вичерпні відповіді на важливі питання, щодо стосуються вступу та навчання в академії.

9 лютого відбудеться захід «TechnoTrendsMeetup».

Оновлений розклад заходів у рамках Kharkiv IT Unicorns можна дізнатися на сайті Kharkiv IT Cluster.

Під час заходу учасники проекту матимуть змогу:

• дізнатися корисну інформацію щодо мотиваційних елементів у системі побудови стартапу;
  • отримати навички застосування інноваційних технологійзадля формування цілісного бачення й розуміння особливостей саме цієї бізнес-моделі;
  • навчитися самостійно застосовувати один з інструментів стратегічного управління для підприємців(Canvas);
  • робити аналіз перспективної бізнес-моделі з метою знаходження її ймовірних слабких місць, точок зростання.

Реєстрація на участь за посиланням.

Kharkiv IT Unicornsпропонуєнаправляти свої ідеї без обмежень щодо термінів подачі за формою.

Місце та час проведення: о 17 годині на базі Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця (головний корпус університету, ауд. А4).

Стипендія за січень 2017 року була нарахована згідно з Правилами призначення академічних стипендій в Українській інженерно-педагогічній академії, затверджених Вченою радою академії та розроблених на підставі:

- Постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016р. №1050 «Деякі питання стипендіального забезпечення»;

- Постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016р. №1047  «Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах»;

- проекту Примірного порядку формування рейтингу успішності студентів (курсантів) невійськових вищих навчальних закладів для призначення академічних стипендій, розробленого Міністерством освіти і науки України.

Після офіціального затвердження Міністерством освіти і науки України Примірного порядку формування рейтингу успішності студентів (курсантів) невійськових вищих навчальних закладів для призначення академічних стипендій до Правил призначення академічних стипендій в Українській інженерно-педагогічній академії можуть бути внесені зміни.

22 січня Україна відзначає велике свято – День Соборності!
У цей день хочемо побажати взаєморозуміння, злагоди, щастя та мирного неба над головою.

Ректорат, профком