Дні відкритих дверей у 2017 навчальному році

13.00 (Чт)

22 квітня 2017 р.

11.00 (Сб)

22 січня Україна відзначає велике свято – День Соборності!
У цей день хочемо побажати взаєморозуміння, злагоди, щастя та мирного неба над головою.

Ректорат, профком

Шановні викладачі, співробітники, студенти

Української інженерно-педагогічної академії

Щиро вітаємо вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Новорічна ніч для кожного – не просто радісне свято, але незмінний символ відродження та оптимізму. Він об'єднав завершення і початок, підведення підсумків і відлік нових досягнень.

І, яким би важким не був рік, що минає, проводжаючи його, ми дивимося вперед з надією на здійснення наших бажань, з вірою у власні сили, з любов'ю до життя.

Нехай же 2017 рік  виправдає ці надії, нехай він принесе успіх і радість нових звершень! Щастя вам, дорогі друзі, звершення найзаповітніших бажань, здоров'я та віри у завтрашній день!

Зі святом!

Ректорат, профком

Українська інженерно-педагогічна академія щиро вітає зі святом – Днем збройних сил України.

Ректорат. Профком

28 листопада відбулась урочиста церемонія нагородження дипломантів та лауреатів XVIII Обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена».

Захід проходив у великій залі ХНАТОБу. Відкрила урочисту церемонію нагородження керівник області Юлія Світлична, яка привітала переможців та побажала їм нових професіональних здобутків.

Директор наукової бібліотеки УІПА Ніколаєнко Наталя Миколаївна стала дипломантом конкурсу у номінації «Директор (завідувач) бібліотеки».

Вітаємо Наталю Миколаївну та бажаємо подальших перемог, енергії та наснаги для нових звершень!

25 листопада в рамках циклу заходів до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся круглий стіл «Голодомор 1932-1933 років: технологія геноциду».

23 листопада кафедрою філософії, українознавства і політології УІПА проведено кінолекторій «Жнива розпачу», присвячений трагедії українського народу – Голодомору 1932-1933 років.

З 25 листопада  Центром гендерної освіти УІПА в рамках Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства щодо жінок» в Українській інженерно-педагогічній академії розпочато роботу кінолекторію «Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому!».

23 листопада керівниця Центру гендерної освіти УІПА доц. Кашаба О.Ю. та студенти академії взяли участь у Презентації соціальної кампанії з ратифікації та імплементації Конвенції Ради Європи із запобігання насильству стосовно жінок і домашнього насильства та боротьби із цим явищем.

У рамках заходу відбулася презентація відеороликів «Я – сильний. Я – проти насильства!», в яких чоловіки – українські та міжнародні державні діячі, військові, поліцейські – виступають проти насильства, говорять про неприпустимість застосування сили для вирішення сімейних конфліктів.