ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

733-78-43

731-25-63

logo3006Урочистий випуск іноземних студентів відбувся 30 червня на факультеті Міжнародних освітніх програм Української інженерно-педагогічної академії.

logo2906Викладачі та студенти Української інженерно-педагогічної академії 28 червня приєднались до урочистих заходів з нагоди святкування Дня Конституції України та поклали квіти до пам’ятника Незалежності на площі Конституції.

На заході були присутні голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, а також представники Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи на чолі з Генеральним секретарем Конгресу Андреасом Кіфером.

Громадська організація «Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами»
Українська інженерно-педагогічна академія

Літня школи за міжнародною участю:

ГЛОБАЛІЗАЦІЙНІ ВИКЛИКИ І СУЧАСНА ОСВІТА:
РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

Дата проведення: 5-9 липня 2017 р.
Місце проведення заходу: Рожнівський НВК «Гуцульщина» ім. Ф. Погребенника НаУКМА (с. Рожнів, вул. Бойчука, 9, Косівський р-н, Івано-Франківська область, Україна)
Цільова аудиторія: науковці, викладачі, аспіранти, докторанти, здобувачі наукових ступенів, управлінці всіх рангів, які зацікавлені в індивідуальній траєкторії розвитку
Мета проведення літньої школи: обговорення актуальних питань розвитку освіти в умовах глобалізації та інтеграції України у світовий освітній простір

On-line канал літньої школи: http://adaptive.16mb.com/
Робочі мови літньої школи: українська, англійська, російська

Детальна інформація в прес-релізі.

Детальніше про «Школу адаптивного управління соціально-педагогічними системами».

В академії розпочато підвищення кваліфікації керівників структурних підрозділів академії та їх заступників за спеціальністю 073 Менеджмент (Управління навчальними закладами).

Заняття проводяться провідними фахівцями академії.

Сьогодні, 21 червня, на сесії Харківської міської ради прийнято рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Харкова» у 2017 році.

Серед відзначених професор Української інженерно-педагогічної академії, голова Харківської обласної ради борців антифашистського опору, колишній в’язень фашистських концтаборів Малицький Ігор Федорович.

Вітаємо Ігоря Федоровича з присвоєнням почесного звання!

Бажаємо здоров’я та наснаги.

Запрошуємо активних студентів віком від 16 до 19 років взяти участь в «УАЛ-Форум. Відповідальне лідерство», який проходитиме в Харкові 20 червня під егідою Української Академії Лідерства.

3 квітня на базі Української інженерно-педагогічної академії відбулось одне із занять Школи соціального проектування та грантрайтингу «OpenGrantsSchool».1

Цієї суботи було розглянуто такі теми:

• Особливості інфраструктурних проектів, спікер – Галина Чала, Координатор Програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» ПР ООН.
  • Тренінг креативності для менеджерів проектів, спікер – Кулініч Олег, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону».

Дану зустріч відвідали відповідальні за грантову діяльність на кафедрах УІПА.