Новини

Українська інженерно-педагогічна академія з 2019-2020 н.р. оголошує набір на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР:

• вступ за 2 сертифікатами ЗНО;
  • термін навчання 2 роки;
  • можливість вступу на старші курси академії за внутрішнім іспитом.

Форма навчання – денна, заочна.

Усім зацікавленим звертатись до приймальної комісії УІПА: м. Харків, вул. Університетська, 27, корпус 3. Телефони: (057) 733-78-43, (057) 731-25-63, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З переліком сертифікатів ЗНО відповідно спеціальностей ви можете ознайомитись за посиланням

Дні відкритих дверей в УІПА щоп’ятниці

Запрошуємо абітурієнтів та їх батьків на Дні відкритих дверей в Українській інженерно-педагогічній академії, які будуть проходити щоп’ятниці.

Час для відвідувань:

• п’ятниця: з 15:00 до 17:30

Адреса: вул. Університетська, 27, 3 корпус, 3 поверх, 10 аудиторія.

Відвідувачі дізнаються про особливості правил прийому до ЗВО у 2019 році, про необхідні сертифікати ЗНО залежно від обраної спеціальності / напрямку підготовки, матимуть змогу подивитись презентацію академії, відвідати кафедри та лабораторії, взяти участь у майстер-класах та ділових іграх.

Чекаємо на Вас!

Українська інженерно-педагогічна академія пропонує для учнів 11-х класів та випускників шкіл, ліцеїв, та гімназій м. Харкова та Харківської області 5-тиденні безкоштовні інтенсив-курси з підготовки до ЗНО на базі УІПА під час весняних канікул (з 25.03.2019 до 29.03.2019).

Підготовка до ЗНО буде здійснюватися з наступних предметів:

- українська мова і література;

- математика.

Реєстрація триває до: 22 березня.

Шановні колеги, науковці, педагоги, освітяни! Запрошуємо до участі!

Перший Міжнародний науково-практичний WEB-форум

«РОЗБУДОВА ЄДИНОГО ВІДКРИТОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ ОСВІТИ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ»

(зареєстровано в системі УкрІНТІ МОН України посвідчення № 535 від 12.11.2018 року)

26‑28 березня 2019 року

В рамках Kharkiv Fashion 2019 відбувся круглий стіл на тему: «Кадрове забезпечення легкої промисловості», у якому взяли участь представники Української інженерно-педагогічної академії.

З ініціативи Міністерства освіти і науки України у травні-листопаді 2019 року проводиться Всеукраїнський шекспірівський конкурс студентських дослідницьких і креативних проектів імені Віталія Кейса, до участі у якому запрошуються студенти академії.

Мета конкурсу – виявлення філологічно обдарованої молоді, стимулювання науково-дослідницької, творчої активності студентів.

Усі охочі взяти участь у Конкурсі звертаються до читальної зали Наукової бібліотеки УІПА, відповідальна особа – Картавцева Наталія Вадимівна.

Студенти технологічного факультету гр. ДТ-Ш16 взяли участь у 5-му Всеукраїнському студентському конкурсі книжкового знаку пам'яті Фелікса Кідера. Завданням конкурсу було на основі творчості українських митців (письменників, кінорежисерів, кінодраматургів, артистів) розробити традиційні та експериментальні екслібриси (одна з форм книжкового знаку).

Всесвітній день поезії відзначається 21 березня, установлений 1999 року ухвалою 30-ої сесії ЮНЕСКО. Уперше його відзначили 21 березня 2000 року.

З нагоди свята в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся ряд заходів.

Засідання робочої групи напередодні проведення круглого столу за темою: «Механізм реалізації пілотного проекту щодо кадрового забезпечення легкої промисловості» пройшло 19 березня у приміщенні Української інженерно-педагогічної академії. Захід організовано за ініціативою Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради та громадської організації Kharkiv Fashion Cluster.

Представниця Української інженерно-педагогічної академії, завідувачка кафедри менеджменту та координатор Стартап клубу УІПА «YEP» доц. Бабенко К.Є. 19 березня взяла участь у тренінгу на тему «Методи інноваційного навчання у вищій освіті».

Захід був організований МОН України спільно з мережею академічних бізнес-інкубаторів YEP та університетом Тарту (Естонія) за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.