Міжнародна мобільність

 Програма ім. Фулбрайта в Україні оголошує про початок прийому анкет для участі у конкурсному відборі на отримання магістерських стипендій Fulbright Graduate Student Program.

Участь у конкурсі можуть брати:

- студенти старших курсів;

- випускники ВНЗ.

Тривалість навчання: від 1 до 2 років.

 Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у стипендіальній програмі від Уряду Казахстану. Загалом виділяється 40 стипендій на навчання, з яких:

 • 30 за програмами бакалавріату;
 • 10 за програмами магістратури.

Заявки приймаються до 20 травня 2017 р.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у відборі на короткострокове стипендіальне навчання в Словацькій Республіці.

 Словацька сторона готова прийняти на часткове навчання 5 студентів та 5 стажистів і докторантів / аспірантів терміном до 10 місяців.

Заявки приймаються до 30 квітня 2017р.

 

 Запрошуємо взяти участь у відборі на отримання стипендій на навчання на магістерській програмі Kemitraan Negara Berkembang (KNB) у 2017р., оголошеній Урядом Індонезії.

Напрямки програми:

 • Гуманітарні науки.
 • Технічні науки.
 • Інженерні спеціальності.
 • Соціальні науки.
 • Освіта.

Кінцевий термін подачі заявок – 30 квітня 2017р.

 Запрошуємо активних, цілеспрямованих студентів,  у яких є бажання вдосконалити рівень володіння іноземними мовами в країні її носіїв взяти участь у студентській програмі обмінів Au-Pair.

Загальні вимоги:

 • вік 18-26 років;
 • достатній рівень володіння іноземною мовою для вільного спілкування;
 • досвід роботи з дітьми;
 • не перебувати у шлюбі;
 • не мати шкідливих звичок.

Більше детальної інформації та контактні дані

Інформлист Програма Au-Pair 

Інформбуклет Програма Au-Pair

 Запрошуємо взяти участі у відборі на отримання стипендій на навчання на магістерських програмах у окремих університетах Словаччини.

Загальна кількість місць – 15.

Кінцевий термін подачі заявок – 15 квітня 2017р.

 Запрошуємо науковців, аспірантів, студентів і провідних фахівців в галузі економіки та суміжних дисциплін взяти участь у Міжнародній науковій конференції на тему: «Економіка і менеджмент: сучасні трансформації в епоху глобалізації», яка відбудеться у дистанційній формі 24 березня 2017 р. на базі кафедри менеджменту в Університеті Клайпеди, Литва.

 

Шановні викладачі та аспіранти, пропонуємо пройти науково-педагогічне стажування в Іспанії в ESEI International Business School Barcelona на тему: «Досвід підготовки висококваліфікованого персоналу, організація навчального процесу та інноваційні методи навчання в ESEI International Business School Barcelona».

Термін стажування: 29 червня – 10 липня 2017р. (12 днів, сертифікат 108 годин).

 Запрошуємо усіх бажаючих пройти стажування без відриву від виробництва «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління», яке відбудеться 24-28 квітня 2017р., м. Островець-Свентокшиський, Польща.

Тривалість стажування: 2 кредити (60 годин).

 

 Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в стажуваннібез відриву від виробництва«Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління», яке відбудеться27 лютого – 3 березня 2017р., місто Новий Сонч, Польща.

Тривалість стажування: 2 кредити (60 годин).