Міжнародна мобільність

 Празький інститут підвищення кваліфікаціїзапрошує взяти участь уМіжнародній науково-практичній конференції«Проблеми та методи підготовкивисококваліфікованих фахівців: європейський досвід», яка відбудеться 19-26 лютого 2017 р., м. Прага (Чехія)з можливістю одночасного стажування в Празькому інституті підвищення кваліфікаціїза програмою «Публікаційна та проектнадіяльність в країнахЄвросоюзу: відтеорії до практики».

Термінподання заявок: 28 грудня 2016 р.

Детальна інформація у «Інформаційному листі».

 

 Запрошуємо усіх бажаючих пройти короткострокове стажування в Іспанії, Університет Наварри за темою «The organization of educational process and modern teaching methods at University of Navarra», м. Памплона (Наварра, Іспанія).

Тривалість стажування: 31 березня – 1 квітня 2017р.

 Всі, хто мають бажання пройти стажування в компанії в США або на території України з можливістю подальшого працевлаштування, запрошуються на профорієнтаційну зустріч з представниками компанії Faspro Technologies, Inc (США).

 

 З 30 жовтня по 1 листопада у м. Квебек, Канада відбудеться Міжнародна конференція «Інтернет та радикалізація молоді: попередження, дія та співіснування».

Під час заходу, що відбудеться у рамках Програми ЮНЕСКО «Інформація для всіх», обговорюватиметься роль мережі Інтернет та ЗМІ у процесах радикалізації, що призводять до насильства. Серед учасників – експерти з проблематики, представники громадських організацій, приватного сектору, молодіжних організацій та органів державної влади.

Детальніше з Програмою можна ознайомитись за посиланням, а також у доданому файлі «QuebecConference_DraftAgenda»

 

 Шановні викладачі, аспіранти, студенти! Запрошуємо Вас на стажування до Словаччини в Пан-Європейський Університет (Братислава) www.paneurouni.com за програмою «Методи підготовки та організація навчального процесу в Пан-Європейському Університеті», 12-17 грудня 2016 р., м. Братислава.

 

 

 

 

 Відкрито щорічні конкурси на отримання стипендій Фулбрайта для проведення наукових досліджень в США: Fulbright Scholar Program та Fulbright Research and Development Program.

 Галузі спеціалізації:

• гуманітарні;

• соціальні;

• точні;

• технічні;

• природничі дисципліни.

 Триває реєстрація на закордонне стажування від фундації Central European Academy Studies and Certification (CEASC) «Інструменти підтримки мобільності науковців в фінансовій перспективі ЄС на 2014-2020 роки», 19 -25 листопада 2016 р., м. Лодзь, Польща.

 

 Корейський національний інститут розвитку міжнародної освіти (NIIED) оголошує відбір студентів на навчання в Кореї.

Термін подачі заявок: 7 жовтня 2016р.

Вимоги до кандидатів:

Пропонуємо пройти практику у ВНЗ-партнері УІПА – Лодзінському технічному університеті (ЛТУ), м. Лодзь, Польща.

Вимоги до претендентів.

Не молодше 3 курсу навчання наступних спеціальностей, які пропонує ЛТУ: