Міжнародна мобільність

 Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у ІІ Міжнародному освітньо-науковому форумі «Угода про асоціацію:від партнерства до співробітництва», який проходитиме 21-26 січня 2018 р. у м. Закопане, Польща.

Заявки приймаються до: 10 грудня включно.

 

 Федеральна комісія стипендій для іноземних студентів Уряду Швейцарії виділила стипендії для іноземних громадян Research scholarships, PHD scholarships, Postdoctoral Scholarships.

Заявки подаються до Посольства Швейцарії в Києві до 5 грудня 2017 року.

Детальна інформація:

Сайт

Інформаційний бюлетень

 Відкрито нову Робочу програму «Horizon 2020» на 2018-2020рр.Обсяг фінансування складе близько 30 мільярдів євро.

Детальніше:

- Нова Робоча програма на 2018-2020 рр.

- Робочі програми на 2018-2020 рр. за напрямами 

- Конкурси, оголошені у рамках нової Робочої програми на 2018-2020 рр.

 Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у стажуванні «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University», яке буде проходити у м. Новий Сонч, Польща.

Термін стажування: з 9 по 20 січня.

Термін подачі заявок: до 25 листопада.

 Триває конкурс для молодих дослідників та викладачів «Fulbright Research and Development Program».

Дедлайн: 1 листопада.

 

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в інформаційній сесії «Можливості Програми ЄС Erasmus+ для навчання», яка буде проходити 18 жовтня у м. Харкові.

 

 Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у роботі VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Болонський процес: врядування у системі вищої освіти в контексті забезпечення якості», яка проходитиме 7 листопада у м. Києві.

Участь – безкоштовна.

Реєстрація триває до: 3 листопада.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у V Всеукраїнському конкурсі-есе «Я – європеєць», який проводиться Посольством Литовської Республіки спільно з Міністерством культури України.

Роботи приймаються до: 19 січня 2018р.

Підведення підсумків: березень 2018р.

Автори кращих робіт будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну.

Деталі Конкурсу: (044) 501-01-15, (044) 400-43-01.

 Корейський національний інститут розвитку міжнародної освіти (NIIED, National Institute for International Education) оголошує про відкриття набору студентів на навчання.

Детальна інформація про Програму, вимоги та анкети за посиланням

Строк подачі документів: 10 жовтня 2017р.

 До уваги магістрантів та аспірантів!

Північно-західний університет Китаю (Northwest University) запрошує усіх бажаючих взяти участь у конкурсах на отримання стипендій на навчання.