Міжнародна мобільність

 Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у Конкурсі «Як у дзеркалі – погляд на Італію ззовні», який буду проводитись у рамках XVII Тижня італійської мови у світі 16-22 жовтня.

До участі запрошуються студенти віком від 18 до 26 років.

Термін подачі заявок – 15 вересня 2017р.

Детальніше у Інформаційному бюлетені

 З метою залучення наукових кадрів та продовження перспективних досліджень науковий заклад KAIST – Korea Advanced Institute of Science and Technology запрошує на навчання студентів старших курсі у одному з 6 власних коледжів та 8 науково-дослідних інститутів.

Перспективні розробки KAIST:

  • створення альтернативного виду палива;
  • дослідження в галузі робототехніки (HUBO Lab);
  • боротьба з раковими пухлинами та метастазами (Department of Biological Science).

Детальніше на сайті наукового закладу та в Інформаційному бюлетені

 Міністерством молоді та спорту України оголошено прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію українсько-литовських обмінів молоддю у рамках реалізації Угоди між Урядами України та Литовської Республіки.

Заявки приймаються до 30 червня (до 16:00).

 

 

 Ізраїльська агенція з розвитку міжнародного співробітництва MASHAV оголошує про відкриття набору слухачів на курс «Innovation and Entrepreneurship in the Education System», який буде проходити з 12 листопада по 1 грудня 2017 р.

Термін подачі заявок: 10 вересня 2017 р.

 

 

 Ізраїльська агенція з розвитку міжнародного співробітництва MASHAV оголошує про відкриття набору слухачів на курс«Education for Children with Special Needs», який буде проходити з 20 листопада по 7 грудня 2017 р.

Термін подачі заявок: 1 вересня 2017 р.

 

 

 Шановні викладачі та аспіранти, запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в освітньому семінарі «Програми, організація та методи навчання в Swiss Education Group», який відбудеться 18-25 серпня 2017 р. у Швейцарії.

Оплата за трансфер та проживання: 455 євро.

Термін подачі заявок: 20 червня 2017 р.

 До уваги студентів! Партнер нашої академії, Поморська академія в м. Слупську (Польща), оголошує про початок набору студентів на семестрове навчання (зимовий семестр, з жовтня).

Навчання та проживання в гуртожитку для студентів університетів-партнерів – безкоштовне.

Строк подачі заявок: до 25 червня 2017 р.

Переглянути каталог курсів можна за посиланням

Заява 

Програма навчання 

Процедура 

 Запрошуємо викладачів та аспірантів пройти науково-педагогічне стажування в Varna University Оf Management (м. Варна, Болгарія) на тему: «Педагогічна майстерність, сучасні методи викладання та інноваційні технології в освіті: досвід Varna University Оf Management».

Строк стажування: 8-18 вересня 2017 р.

Вартість участі у стажуванні: 500 євро.

Термін подачі заявок: до 20 червня 2017 р.

 Уряд Польщі оголошує про відкриття конкурсу на безкоштовне навчання (без виплат стипендій) у польських ВНЗ на 2017-2018 академічний рік.

 

 

 Шановні викладачі та аспіранти, запрошуємо всіх бажаючих з 4-14 серпня 2017р. пройти науково-педагогічне стажування на тему «Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання: досвід Міжнародного університету Шиллера», м. Гaйдельберг, Німеччина.

Вартість участі: 630 євро.

Кінцевий термін подачі заявок: 25 травня 2017р.