Новини абітурієнта

Дні відкритих дверей в УІПА щоп’ятниці та щосуботи

Запрошуємо абітурієнтів та їх батьків на Дні відкритих дверей в Українській інженерно-педагогічній академії, які будуть проходити щоп’ятниці та щосуботи.

Час для відвідувань:

• п’ятниця: з 15:00 до 18:00
  • субота: з 10:00 до 13:00

Адреса: вул. Університетська, 27, 3 корпус, 3 поверх, 10 аудиторія.

Відвідувачі дізнаються про особливості правил прийому до ЗВО у 2019 році, про необхідні сертифікати ЗНО залежно від обраної спеціальності / напрямку підготовки, матимуть змогу подивитись презентацію академії, відвідати кафедри та лабораторії, взяти участь у майстер-класах та ділових іграх.

Чекаємо на Вас!

Запрошуємо абітурієнтів, студентів та всіх бажаючих відвідати Калейдоскоп професій, який проводитиметься за підтримки Харківського обласного центру зайнятості.

Захід відбудеться 27 вересня, початок о 14:00.

Місце проведення: вул. Університетська, 27, 3 корп., 2 пов. (спортивна зала)

Розроблено мобільний додаток «Розклад занять» для УІПА на базі iOS. Додаток дозволяє переглядати розклад занять студентів та викладачів УІПА.

Додаткові бали можуть отримати учасники  Всеукраїнської олімпіади Української  інженерно-педагогічної академії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Олімпіада проводиться з української мови та літератури і математики.

Українська інженерно-педагогічній академія 21 квітня востаннє у цьому навчальному році гостинно відкрила свої двері потенційним абітурієнтам.

Усі гості ознайомились з виставками-презентаціями кафедр, прослухали презентацію про академію та факультети, дізнались про правила та особливості вступу до академії у 2018р., а також мали можливість задати свої питання деканам факультетів та представникам приймальної комісії.

Українська інженерно-педагогічній академія 29 березня гостинно відкрила свої двері потенційним абітурієнтам.

Усі гості ознайомились з виставками-презентаціями кафедр, прослухали презентацію про академію та факультети, дізнались про правила вступу до академії у 2018р., а також мали можливість задати свої питання деканам факультетів та заступнику відповідального секретаря приймальної комісії.

Українська інженерно-педагогічна академія 8 лютого традиційно взяла участь у 5му щорічному Ярмарку вишів.

Нагадуємо, що 6 лютого розпочнеться реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року. Майбутні абітурієнти мають можливість подати реєстраційні документи до 19 березня.

Реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні можливо здійснити у пункті реєстрації, який знаходиться в Українській інженерно-педагогічній академії за адресою м. Харків, вул. Університетська, 27, 3 корпус, 10 аудиторія.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 09.00 до 17.00.

З питань отримання консультації щодо реєстрації для проходження ЗНО та вступу до ВНЗ звертайтесь за телефонами: (057) 733-78-43, (057) 731-25-63.

Нагадуємо, що триває реєстрація на пробну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2018.

Усі бажаючі мають можливість зареєструватись до 31 січня включно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Абітурієнти з Харкова та області, а також з Полтавської та Сумської областей реєструються на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти

Українська інженерно-педагогічній академія 18 листопада гостинно відкрила свої двері абітурієнтам.