Новини абітурієнта

Черговий виїзний День відкритих дверей Української інженерно-педагогічної академії відбувся 1 листопада в приміщенні Покотилівського ліцею «Промінь».

Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2018 розпочнеться у січні місяці і буде тривати з 9 по 31 січня 2018р. Зареєструватися учасники, як завжди, зможуть на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Безпосередньо пробне тестування відбудеться:

- з української мови і літератури – 24 березня;

- з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня.

Виїзний День відкритих дверей Української інженерно-педагогічної академії відбувся 20 жовтня в приміщенні Безлюдівського юридичного ліцею ім. І.Я. Підкопая.

День відкритих дверей під назвою «Калейдоскоп професій» відбувся 19 жовтня в Українській інженерно-педагогічній академії. Захід було організовано спільно з Харківським обласним центром зайнятості.

Гостями УІПА стали 110 учнів шкіл та професійно-технічних навчальних закладів, студентів технікумів і коледжів м. Харкова та області.

Українська інженерно-педагогічна академія спільно з Харківським обласним центром зайнятості проводить захід для абітурієнтів «Калейдоскоп професій».

Кожен абітурієнт зможе скласти професійне резюме та ознайомитися з ринком праці міста Харкова, пройти тестування на визначення найбільш придатної професії, а також ознайомитися з факультетами та спеціальностями нашої академії.

Чекаємо на вас 19 жовтня з 14.00 у 3 корпусі (вул. Університетська, 27).

Чекаємо на вас 21 вересня з 14.00 у 3му корпусі.

Відтепер абітурієнти можуть відслідковувати статус своїх заяв і результати конкурсів до вишів на мобільному телефоні або планшеті за допомогою спеціального мобільного додатку «Особистий електронний кабінет вступника».

Наразі стартова версія додатку доступна лише для операційних систем на базі Android.

Основні функції:

·        інформування про подані заявки на конкурсні пропозиції;

·        відображення статусу заявки в реальному часі;

·        інформація про конкурсні пропозиції та результати конкурсу.

Завантажити додаток можна у Google Play

Вже наступного тижня, з 23 травня, стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. Але крім якісної підготовки до самого тестування, слід пам'ятати про важливість дотримання правил проходження ЗНО-2017.

Результати II туру Всеукраїнської олімпіади Української  інженерно-педагогічної академії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

П.І.Б.

Кількість додаткових балів до балів ЗНО з математики

Тетяна Рабін

Олег Нагорний

Люсьєн Ламнауер

Микита Черкун

Анатолій Шалайкін

Запрошуємо отримати сертифікати 19.05.2017 в Приймальній комісії УІПА

Додаткові бали можуть отримати учасники  Всеукраїнської олімпіади Української  інженерно-педагогічної академії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Олімпіада проводиться з математики.

Зареєструватися для участі в олімпіаді:  http://vstup-olimp.uipa.edu.ua

13 травня о 14-00 в аудиторії 11 (корпус 3) відбудеться II тур Всеукраїнської олімпіади з

математики Української інженерно-педагогічної академії для професійної орієнтації вступників на

основі повної загальної середньої освіти. Учасникам треба при собі мати паспорт громадянина