Новини абітурієнта

Триває підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та державної підсумкової атестації (ДПА) 2019 р.

Щоб краще підготуватись до складання тестів, радимо усім уважно ознайомитись з характеристиками сертифікаційних робіт з кожного з предметів.

Знайти їх можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «Предмети ЗНО»

2 листопада мобільною групою з профорієнтаційної роботи у складі доцента кафедри менеджменту Обидєннової Тетяни Сергіївни, асистента кафедри охорони праці, стандартизації та сертифікації Черняк Олени Миколаївни, старшого лаборанта кафедри психології Баженова Олександра Володимировича було відвідано Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. № 68.

Наразі підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання у самому розпалі. МОН України розповіли про важливі дати та особливості тестування у 2019 р.

Кафедрою іноземних мов 26 жовтня було запрошено учнів Харківського технологічного ліцею №9 до Української інженерно-педагогічної академії.

Осінні канікули вже не за горами. І ми пропонуємо вам провести їх з користю.

Саме у цей час в УІПА стартують безкоштовні інтенсивні курси з підготовки до ЗНО.

Ви зможете поглибити свої знання з таких предметів:

- Українська мова та література.

- Математика.

- Фізика.

- Історія України.

Заняття будуть проводитися з 12.00 до 15.00 години в Українській інженерно-педагогічній академії за адресою: м. Харків, вул. Університетська, 27, навч. корп. №3, 3-й поверх, ауд. 10.

Зареєструватися на інтенсивні курси можно до 26 жовтня  за посиланням

Калейдоскоп професій для абітурієнтів пройшов в Українській інженерно-педагогічній академії 17 жовтня. Захід проводився спільно з Харківським обласним центром зайнятості.

Запрошуємо абітурієнтів, студентів та всіх бажаючих відвідати Калейдоскоп професій, який проводитиметься спільно з Харківським обласним центром зайнятості.

У програмі заходу:

• тестування на визначення професійних здібностей абітурієнтів від Центру зайнятості;
  • складання резюме;
  • виставка-презентація кафедр та спеціальностей УІПА;
  • важлива інформація щодо особливостей вступу до ЗВО у 2019 році, про необхідні сертифікати ЗНО відповідно обраній спеціальності / напряму тощо.

Захід відбудеться 17 жовтня, початок о 15:00.

Місце проведення: вул. Університетська, 27, 3 корп., 2 пов. (спортивна зала).

Перший в цьому навчальному році Калейдоскоп професій відбувся в стінах нашої академії 27 вересня. Захід проводився спільно з Харківським обласним центром зайнятості.

Запрошуємо абітурієнтів, студентів та всіх бажаючих відвідати Калейдоскоп професій, який проводитиметься за підтримки Харківського обласного центру зайнятості.

Захід відбудеться 27 вересня, початок о 14:00.

Місце проведення: вул. Університетська, 27, 3 корп., 2 пов. (спортивна зала)

Перший в цьому навчальному році день відкритих дверей 21 вересня пройшов в Українській інженерно-педагогічній академії.

Відвідувачі познайомились з академією, кафедрами та лабораторіями.

Окрім того, для учнів Харківської ЗОШ №58 кафедрою інформаційних комп'ютерних технологій і математики провели майстер-класи на теми:

1. Робота в системі комп'ютерної математики Mathcad;

2. Комп'ютерне тестування без комп'ютерів, з використанням концепції BYOD та хмарних технологій.

Викладачі кафедри знайомили майбутніх абітурієнтів з новими інформаційними технологіями та розробками.