Новини абітурієнта

Українська інженерно-педагогічній академія 18 листопада гостинно відкрила свої двері абітурієнтам.

Усі гості ознайомились з виставками-презентаціями кафедр, прослухали презентацію про академію та факультети, дізнались про правила вступу до академії у 2018р.

Святкування Дня студента відбулося 17 листопада в актовому залі академії.

Студентів привітала ректор академії професор  Коваленко Олена Едуардівна, перший проректор Тарасюк Анатолій Петрович, голова профспілки Зеленін Геннадій Іванович, декани факультетів. Грамотами ректорату та факультетів були нагороджені кращі студенти академії, відмінники навчання, активні учасники студентського самоврядування та художньої самодіяльності, кращі спортсмени нашої академії.

Завершилося відзначення святковим концертом від колективів культурного центру УІПА.

Виїзний День відкритих дверей Української інженерно-педагогічної академії відбувся 15 листопада в приміщенні Русько-Тишківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Харківської районної ради Харківської області.

Черговий виїзний День відкритих дверей Української інженерно-педагогічної академії відбувся 1 листопада в приміщенні Покотилівського ліцею «Промінь».

Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2018 розпочнеться у січні місяці і буде тривати з 9 по 31 січня 2018р. Зареєструватися учасники, як завжди, зможуть на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Безпосередньо пробне тестування відбудеться:

- з української мови і літератури – 24 березня;

- з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня.

Виїзний День відкритих дверей Української інженерно-педагогічної академії відбувся 20 жовтня в приміщенні Безлюдівського юридичного ліцею ім. І.Я. Підкопая.

День відкритих дверей під назвою «Калейдоскоп професій» відбувся 19 жовтня в Українській інженерно-педагогічній академії. Захід було організовано спільно з Харківським обласним центром зайнятості.

Гостями УІПА стали 110 учнів шкіл та професійно-технічних навчальних закладів, студентів технікумів і коледжів м. Харкова та області.

Українська інженерно-педагогічна академія спільно з Харківським обласним центром зайнятості проводить захід для абітурієнтів «Калейдоскоп професій».

Кожен абітурієнт зможе скласти професійне резюме та ознайомитися з ринком праці міста Харкова, пройти тестування на визначення найбільш придатної професії, а також ознайомитися з факультетами та спеціальностями нашої академії.

Чекаємо на вас 19 жовтня з 14.00 у 3 корпусі (вул. Університетська, 27).

Чекаємо на вас 21 вересня з 14.00 у 3му корпусі.

Відтепер абітурієнти можуть відслідковувати статус своїх заяв і результати конкурсів до вишів на мобільному телефоні або планшеті за допомогою спеціального мобільного додатку «Особистий електронний кабінет вступника».

Наразі стартова версія додатку доступна лише для операційних систем на базі Android.

Основні функції:

·        інформування про подані заявки на конкурсні пропозиції;

·        відображення статусу заявки в реальному часі;

·        інформація про конкурсні пропозиції та результати конкурсу.

Завантажити додаток можна у Google Play