Новини абітурієнта

19 листопада 2016 року Українська інженерно-педагогічній академія гостинно відкрила свої двері абітурієнтам.

Усі гості ознайомились з виставками-презентаціями кафедр, прослухали презентацію про академію та факультети, подивились невеликий концерт від Культурного центру УІПА.

10 листопада викладачі кафедри іноземних мов (Подорожна А.О., Іваненко В.В.) провели профорієнтаційну роботу в м. Вовчанськ у школах №3, №7, ліцеї №2, гімназії №1, у Вовчанському технікумі ХТНУ ім. П. Василенка, у Вовчанському медичному коледжі.

3 10 по 12 листопада Українська інженерно-педагогічна академія взяла учать у спеціалізованій освітній виставці «Освіта Слобожанщини – 2016».

За час роботи виставки стенд академії відвідали сотні зацікавлених абітурієнтів та їх батьків.

9 листопада викладачі кафедр менеджменту і автоматизації енергетичних процесів (Шматько Н.М., Обидєннова Т.С., Олійник Ю.С., Васюченко П.В.) провели профорієнтаційну роботу в Зачепилівському районі, а саме Зачепилівка, Лебяж’є, Миколаївка, Руновщина, Чернещина.

Чекаємо усіх випускників шкіл в Українській інженерно-педагогічній академії!

28 жовтня Українська інженерно-педагогічна академія гостинно приймала учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Краматорськ Донецької області.

Випускники краматорських шкіл ознайомились з історією УІПА та спеціальностями, за якими ведеться підготовка фахівців.

Викладачі УІПА познайомили  школярів з лабораторіями кафедр теплоенергетики та енергозберігаючих технологій, практичної психології, технологій і дизайну, харчових та хімічних технологій.

Гості побачили роботу 3D-принтера, схему роботи електростанції, взяли участь у майстер-класі з сервіровки стола та психологічного тренінгу.

20 жовтня в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся День відкритих дверей, під назвою «Калейдоскоп професій», організований спільно з Харківським обласним центром зайнятості. Гостями УІПА стали близько 200 учнів шкіл та професійно технічних навчальних закладів, студентів технікумів і коледжів.

Українська інженерно-педагогічна академія, спільно з Харківським обласним центром зайнятості проводить захід для абітурієнтів «Калейдоскоп професій».

Кожен абітурієнт зможе скласти професійне резюме та ознайомитися з ринком праці міста Харкова, пройти тестування на визначення найбільш придатної професії, а також ознайомитися з факультетами та спеціальностями нашої академії.

Чекаємо Вас 20 жовтня 2016 року з 14.00 у 3-му корпусі.

23 вересня Українська інженерно-педагогічна академія гостинно відчинила свої двері для абітурієнтів 2017р. та їх батьків.

Відвідувачі у холі 4 корпусу познайомились з виставками кафедр та факультетами академії.

У актовій залі проректор з науково-педагогічної роботи УІПА Вілков С.М. провів ознайомчу презентацію з академією для потенційних абітурієнтів, декани факультетів розповіли про свої спеціальності. По закінченню офіційної частини усі бажаючи могли поспілкуватись з представниками та деканами факультетів, які їх зацікавили.

Сьогодні, 31 серпня, студентські лави Української інженерно-педагогічної академії поповнилися новими студентами.

На урочистий захід зібралися наші першокурсники, їхні батьки та друзі.

З теплими привітальними словами, тепер вже до студентів академії, звернулась ректор Коваленко Олена Едуардівна.

Культурний центр академії подарував першокурсникам та іх батькам чудовий святковий концерт. Вчорашні абітурієнти урочисто та дружньо промовили Клятву студента, яка ознаменувала собою початок нового етапу в їхньому житті.

Щиро вітаємо Вас із вступом до Української інженерно-педагогічної академії!

Запрошуємо Вас та Ваших батьків на урочистий захід «Посвята у студенти», який відбудеться 31 серпня об 11.00 у Палаці культури Головного управління Національної Поліції за адресою вул. Дружин Мироносиць, 13 (ст. м. Архітектора Бекетова).

Загальний збір, знайомство з деканом та кураторами груп відбудеться о 9.30 біля деканатів Ваших факультетів (вул. Університетська, 16).