Новини абітурієнта

В Українській інженерно-педагогічній академії буде проведено Всеукраїнську олімпіаду згідно з умовами прийому України на 2019 р. та положенням МОН про Всеукраїнські олімпіади вищих навчальних закладів з професійної орієнтації вступників на основі ПЗСО, учасники якої зможуть отримати додаткові бали до одного з сертифікатів ЗНО.

Олімпіада проводиться з української мови і літератури, математики та фізики.

Тренінги для абітурієнтів за тематичними напрямками «Якість продуктів харчування» та «Перша долікарська допомога» відбулися 29 березня на кафедрі охорони праці, стандартизації та сертифікації. У тренінгах брали участь учні Харківського машинобудівного коледжу, які навчаються за спеціальністю «Механічні вимірювання». На тренінгах вони дізналися про правила надання першої долікарської допомоги, напрацювали навички накладання перев’язок та виступили у ролі експертів оцінювання якості продуктів харчування.

Представники Української інженерно-педагогічної  академії 19, 20 та 21 березня в рамках робочого візиту відвідали м. Бахмут – Донецької області.

Мета візиту – профорінтаційна робота з навчальними закладами Донецької області.

В рамках проведення профорієнтаційної роботи  18 березня Українську інженерно-педагогічну академію відвідали випускники Пісочинського ліцею «Мобіль» та Пісочинської ЗОШ з метою ознайомлення зі спеціальностями академії та умовами вступної кампанії 2019 року.