Новини абітурієнта

Вже наступного тижня, з 23 травня, стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. Але крім якісної підготовки до самого тестування, слід пам'ятати про важливість дотримання правил проходження ЗНО-2017.

Результати II туру Всеукраїнської олімпіади Української  інженерно-педагогічної академії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

П.І.Б.

Кількість додаткових балів до балів ЗНО з математики

Тетяна Рабін

Олег Нагорний

Люсьєн Ламнауер

Микита Черкун

Анатолій Шалайкін

Запрошуємо отримати сертифікати 19.05.2017 в Приймальній комісії УІПА

Додаткові бали можуть отримати учасники  Всеукраїнської олімпіади Української  інженерно-педагогічної академії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Олімпіада проводиться з математики.

Зареєструватися для участі в олімпіаді:  http://vstup-olimp.uipa.edu.ua

13 травня о 14-00 в аудиторії 11 (корпус 3) відбудеться II тур Всеукраїнської олімпіади з

математики Української інженерно-педагогічної академії для професійної орієнтації вступників на

основі повної загальної середньої освіти. Учасникам треба при собі мати паспорт громадянина

України.

Список учасників II туру:

- Тетяна Рабін

- Олег Нагорний

- Люсьєн Ламнауер

- Никита Черкун

- Анатолий Шалайкин

Закінчився дистанційний тур  Всеукраїнської олімпіади Української  інженерно-педагогічної академії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти .

Очний тур Олімпіади відбудеться 13 травня о 14-00 в аудиторії 11 корпус 3.

22 квітня 2017 року Українська інженерно-педагогічній академія гостинно відкрила свої двері абітурієнтам.

Усі гості ознайомились з виставками-презентаціями кафедр, прослухали презентацію про академію та факультети.

12 квітня представники Української інженерно-педагогічної академії завітали до Харківського індустріально-педагогічного технікуму.

У складі гостей були к.пед.н., доцент кафедри Педагогіки, методики та менеджменту освіти Пермінова Анна Василівна та асистент Єсіпова Ольга Олександрівна, к.н., доцент кафедри  фізики, електротехніки і електроенергетики Руденко Дмитро Васильович.

Представники ВНЗ провели профорієнтаційну бесіду зі студентами технікуму, а також організували пробний вступний іспит для студентів спеціальності будівництво та менеджмент щодо подальшого вступу до Української інженерно-педагогічної академії за скороченим терміном навчання.

24 березня представники Української інженерно-педагогічної академії завітали до ВПУ №27.

У складі гостей були к.т.н., доц. кафедри металорізального обладнання і транспортних систем Сичов Юрій Іванович, к.пед.н., доц. кафедри металорізального обладнання і транспортних систем Назаркін Олександр Анатолійович, к.т.н., доц. кафедри фізики та електротехніки Тарасенко Анатолій Іванович.

Представники ВНЗ провели профорієнтаційну бесіду з учнями групи Ст-32, а також організували пробний вступний іспит для учнів групи Тс-23 щодо подальшого вступу до Української інженерно-педагогічної академії за скороченим терміном навчання.

27 березня Українська інженерно-педагогічна академія гостинно приймала учнів загальноосвітніх навчальних закладів смт. Зачепилівка.

Майбутні абітурієнти ознайомились з історією УІПА та спеціальностями, за якими ведеться підготовка фахівців, взяли участь у психологічному тренінгу та економічних вікторинах, де успішно вирішили задачі.

Останній дзвоник, випускний, настанови вчителів. Всьому, рано чи пізно, приходить кінець. І ось, стоячи на порозі дорослого життя, кожен учень задає собі питання: «Куди мені йти далі?». Відповідей може бути декілька. Куди вступати після школи краще вибирати заздалегідь. Вибір майбутньої спеціальності справа важка, і від правильного вибору може залежати як складеться надалі життя. Добре, якщо вже давно визначився, чого хочеш у житті! А якщо – ні? Щоб прийняти правильне рішення ще в школі  проводимо профорієнтаційні  заходи,  тестування, укладаємо договори співпраці з ВНЗ, організовуємо зустрічі з фахівцями, відвідуємо навчальні заклади у «День відкритих дверей». Це допомагає  визначитися з вибором навчального закладу, факультетом, спеціальністю, яка зараз користується попитом на ринку праці,  обдумати, чи потрібен такий спеціаліст у нашому селищі, в яких областях можна застосувати отримані знання.

23 березня в Українській інженерно-педагогічній академії дебютувала онлайн-трансляція профорієнтаційного заходу на тему «УІПА – підгрунтя для побудови професійної кар'єри».

Організатор заходу завідувачка кафедри менеджменту проф. Єльникова Галина Василівна забезпечила щире та плідне спілкування з учнями і батьками Верхньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ст., Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ст. (Херсонська обл.) та учнями ННЦ ПТО НАПН України (м. Київ).

Мобільна група кафедри менеджменту у складі к.е.н., доцентів Бабенко К.Є., Обидєннової Т.С., Федорової Ю.В., Шматько Н.М.,  на чолі з д.пед.н., проф. Єльникової Г.В. за допомогою презентацій та відеороліку провели майбутніх абітурієнтів коридорами УІПА.