Новини абітурієнта

Додаткові бали можуть отримати учасники  Всеукраїнської олімпіади Української  інженерно-педагогічної академії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Олімпіада проводиться з української мови та літератури і математики.

Українська інженерно-педагогічній академія 21 квітня востаннє у цьому навчальному році гостинно відкрила свої двері потенційним абітурієнтам.

Усі гості ознайомились з виставками-презентаціями кафедр, прослухали презентацію про академію та факультети, дізнались про правила та особливості вступу до академії у 2018р., а також мали можливість задати свої питання деканам факультетів та представникам приймальної комісії.

Українська інженерно-педагогічній академія 29 березня гостинно відкрила свої двері потенційним абітурієнтам.

Усі гості ознайомились з виставками-презентаціями кафедр, прослухали презентацію про академію та факультети, дізнались про правила вступу до академії у 2018р., а також мали можливість задати свої питання деканам факультетів та заступнику відповідального секретаря приймальної комісії.

Українська інженерно-педагогічна академія 8 лютого традиційно взяла участь у 5му щорічному Ярмарку вишів.

Нагадуємо, що 6 лютого розпочнеться реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року. Майбутні абітурієнти мають можливість подати реєстраційні документи до 19 березня.

Реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні можливо здійснити у пункті реєстрації, який знаходиться в Українській інженерно-педагогічній академії за адресою м. Харків, вул. Університетська, 27, 3 корпус, 10 аудиторія.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 09.00 до 17.00.

З питань отримання консультації щодо реєстрації для проходження ЗНО та вступу до ВНЗ звертайтесь за телефонами: (057) 733-78-43, (057) 731-25-63.

Нагадуємо, що триває реєстрація на пробну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2018.

Усі бажаючі мають можливість зареєструватись до 31 січня включно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Абітурієнти з Харкова та області, а також з Полтавської та Сумської областей реєструються на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти

Українська інженерно-педагогічній академія 18 листопада гостинно відкрила свої двері абітурієнтам.

Святкування Дня студента відбулося 17 листопада в актовому залі академії.

Студентів привітала ректор академії професор  Коваленко Олена Едуардівна, перший проректор Тарасюк Анатолій Петрович, голова профспілки Зеленін Геннадій Іванович, декани факультетів. Грамотами ректорату та факультетів були нагороджені кращі студенти академії, відмінники навчання, активні учасники студентського самоврядування та художньої самодіяльності, кращі спортсмени нашої академії.

Завершилося відзначення святковим концертом від колективів культурного центру УІПА.

Виїзний День відкритих дверей Української інженерно-педагогічної академії відбувся 15 листопада в приміщенні Русько-Тишківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Харківської районної ради Харківської області.

Черговий виїзний День відкритих дверей Української інженерно-педагогічної академії відбувся 1 листопада в приміщенні Покотилівського ліцею «Промінь».