Новини абітурієнта

23 березня Українська інженерно-педагогічній академія гостинно відкрила свої двері абітурієнтам.

Усі гості ознайомились з виставками-презентаціями кафедр, прослухали презентацію про академію та факультети, прийняли участь у фестивалі «Весняні ластівки».

16 березня кафедра фізичного виховання провела День відкритих дверей на виїзді у професійно-технічному училищі № 32.

Викладачі кафедри ознайомили з історією УІПА та спеціальностями, за якими ведеться підготовка фахівців. Також були проведені змагання між збірними командами з волейболуУкраїнської інженерно-педагогічної академії та ПТУ № 32.

3 березня Українська інженерно-педагогічна академія гостинно приймала учнів загальноосвітніх навчальних закладів смт Зачепилівка.

Майбутні абітурієнти ознайомились з історією УІПА та спеціальностями, за якими ведеться підготовка фахівців.

Викладачі УІПА познайомили  школярів з лабораторіями кафедр енергозберігаючих технологій, менеджменту, практичної психології, технологій і дизайну, харчових та хімічних технологій.

Гості взяли участь у психологічному тренінгу та діловій грі «Управлінські рішення», де успішно вирішили управлінські задачі.

22 лютого завідувачка кафедри менеджменту д.пед.н., професор Єльникова Галина Василівна разом з викладачами кафедри менеджменту к.е.н., доцентом Шматько Наталією Михайлівною та к.е.н., доцентом Обидєнновою Тетяною Сергіївною, а також зі студентом гр. ДЕУ-ПОПб16пр. Рябовим Олегом відвідали м. Красноград з профорієнтаційною роботою.

Українська інженерно-педагогічна академія нагадує, що триває реєстрація на пробне ЗНО-2017!

Зареєструватися для участі в пробному оцінюванні можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

Абітурієнт може скласти тести:

- 1 квітня з української мови і літератури;

- 8 квітня – з одного з предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов).

19 листопада 2016 року Українська інженерно-педагогічній академія гостинно відкрила свої двері абітурієнтам.

Усі гості ознайомились з виставками-презентаціями кафедр, прослухали презентацію про академію та факультети, подивились невеликий концерт від Культурного центру УІПА.

10 листопада викладачі кафедри іноземних мов (Подорожна А.О., Іваненко В.В.) провели профорієнтаційну роботу в м. Вовчанськ у школах №3, №7, ліцеї №2, гімназії №1, у Вовчанському технікумі ХТНУ ім. П. Василенка, у Вовчанському медичному коледжі.

3 10 по 12 листопада Українська інженерно-педагогічна академія взяла учать у спеціалізованій освітній виставці «Освіта Слобожанщини – 2016».

За час роботи виставки стенд академії відвідали сотні зацікавлених абітурієнтів та їх батьків.

9 листопада викладачі кафедр менеджменту і автоматизації енергетичних процесів (Шматько Н.М., Обидєннова Т.С., Олійник Ю.С., Васюченко П.В.) провели профорієнтаційну роботу в Зачепилівському районі, а саме Зачепилівка, Лебяж’є, Миколаївка, Руновщина, Чернещина.

Чекаємо усіх випускників шкіл в Українській інженерно-педагогічній академії!

28 жовтня Українська інженерно-педагогічна академія гостинно приймала учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Краматорськ Донецької області.

Випускники краматорських шкіл ознайомились з історією УІПА та спеціальностями, за якими ведеться підготовка фахівців.

Викладачі УІПА познайомили  школярів з лабораторіями кафедр теплоенергетики та енергозберігаючих технологій, практичної психології, технологій і дизайну, харчових та хімічних технологій.

Гості побачили роботу 3D-принтера, схему роботи електростанції, взяли участь у майстер-класі з сервіровки стола та психологічного тренінгу.