Профорієнтаційний робочий візит до абітурієнтів Донецької області

Представники Української інженерно-педагогічної  академії 19, 20 та 21 березня в рамках робочого візиту відвідали м. Бахмут – Донецької області.

Мета візиту – профорінтаційна робота з навчальними закладами Донецької області.

Мета візиту – профорінтаційна робота з навчальними закладами Донецької області.

Під час візиту до ліцеїв та загальноосвітніх шкіл Донецької області, спільно з представниками Навчально-наукового професійно-педагогічного інститут УІПА м. Бахмут, були широко представлені презентації спеціальностей Української інженерно-педагогічної академії. Також надавались інформаційні матеріали, в яких можна отримати ту чи іншу вичерпну інформацію про певну спеціальність. Учнівська молодь мала можливість поспілкуватись з представниками академії та інституту, і отримати вичерпні відповіді на питання, що виникають під час вибору майбутньої професії.

Даний захід розкриває можливості молоді реалізувати себе у певних видах діяльності, усвідомити свою значимість для суспільства, отримати можливість для особистого розвитку.