Профільне стажування в Празькому економічному університеті

Запрошуємо викладачів економічних наук пройти профільне стажування в Празькому економічному університеті.

Дати стажування: 2-22 січня 2019р. (2-13 січня – дистанційна частина, 14-22 січня – очна частина).

Дедлайн подачі заявок: 25 листопада.

Кожен учасник отримує Сертифікат на 120 годин (4 кредита ECTS).

Напрямки:

1) економіка підприємства;

2) марко- і мікроекономіка;

3) міжнародна економіка;

4) фінанси;

5) маркетинг;

6) менеджмент;

7) управління персоналом;

8) облік і аудит;

9) логістика;

10) оподаткування;

11) фінансово-економічна безпека;

12) страхування;

13) фондові ринки і біржова торгівля;

14) реклама і PR;

15) економіка туризму;

16) психологія управління;

17) управління інтелектуальною власністю;

18) управління проектами.

Дистанційна частина стажування: вивчення організаційної структури університету, умов вступу та напрямів підготовки студентів,  робота з лекційним та презентаційним матеріалом, ознайомлення з науковими працями викладачів університету за відповідними напрямками.

Очна частина стажування: презентація університету, безпосереднє знайомство з матеріально-технічною частиною університету, аудиторна та позааудиторна, у тому числі самостійна, робота у відповідності до напрямків стажування, консультації.

Вартість участі: 500 євро, входить трансфер , проживання, сніданки.

Дедлайн подачі заявок: 25 листопада.

Подробиці у Інформлисті