Новини IGIP

 Ректор УІПА, Президент Української національної секції IGIP проф. Коваленко О.Е. привітала з почесним званням і вручила дипломи міжнародного інженера-педагога Ing.Paed.IGIP викладачам УІПА, які пройшли навчання в 2018 році. Звання Ing.Paed.IGIP є міжнародно-визнаним свідченням високого рівня викладання технічних дисциплін. В УІПА з 2000 року плідно працює центр інженерної педагогіки, за цей час більше 210 українських викладачів пройшли навчання і отримали це почесне звання.

 

 Завідуюча кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти УІПА, проф. Брюханова Н.О., доцент кафедри інформаційних комп'ютерних технологій і математики Бондаренко Т.С. і професор цієї ж кафедри, директор Центру інженерної педагогіки УІПА Купріянов О.В. взяли участь в 47-ій міжнародній конференції з інженерної педагогіки IGIP «ICL2018 - The Challenges of the Digital Transformation in Education», що відбулася 25 - 28 вересня в Греції.

 

 На Вченій раді УІПА відбулося урочисте вручення дипломів Ing.Paed.IGIP випускникам Центру інженерної педагогіки. Їх кандидатури були затверджені на Міжнародному симпозіумі IGIP, який був у вересні в Будапешті.

 

 

 Ректор УІПА, проф. Коваленко О.Е., декан факультету міжнародних освітніх програм проф. Коваленко Д.В. та професор кафедри інформаційних комп’ютерних і поліграфічних технологій, директор Центру інженерної педагогіки УІПА Купріянов О.В. взяли участь у 46-й міжнародній конференції з інженерної педагогіки IGIP «ICL2017 – Teaching and Learning in a Digital World», що відбулася 27 – 29 вересня у м. Будапешт.

 

 На засіданні Вченої ради академії, яке відбулося 30 листопада 2016 р., Ректор УІПА, Президент Українського Національного моніторингового комітету IGIP проф. Коваленко О.Е. урочисто вручила дипломи Міжнародних інженерів-педагогів ING PAED IGIP випускникам Центру інженерної педагогіки УІПА 2016 року. Кандидатури були розглянуті і схвалені в вересні 2016 року в рамках спільної конференції з інтерактивного навчання та інженерної педагогіки.

 

 Ректор УІПА, Президент Українського Національного моніторингового комітету IGIP проф. Коваленко О.Е. вручила дипломи Міжнародних інженерів-педагогів ING PAED IGIP випускникам Центру інженерної педагогіки УІПА 2015 року. Кандидатури були розглянуті і схвалені на 44-му Міжнародному симпозіумі IGIP з інженерної освіти, який проходив у Флоренції.

Ці дипломи підтверджують підвищення кваліфікації викладачів відповідно до міжнародних норм. Титул ING PAED IGIP свідчить про високий освітній кваліфікаційний рівень викладачів, що відповідає навчальному плану IGIP.

 Ректор УІПА, Президент Українського Національного моніторингового комітету IGIP проф. Коваленко О.Е., доцент кафедри ІТМ і ЗВ, Генеральний секретар Українського Національного моніторингового комітету IGIP Купріянов О.В. і студентка технологічного факультету Рябчикова К.М. взяли участь в Світовому форумі з інженерної освіти WEEF 2015 (http://weef2015.eu), який відбувся 20-24 вересня 2015 р. у Флоренції, Італія. Палац конгресів Флоренції об'єднав в своїх стінах щорічні конференції інженерно-педагогічних товариств всього світу, а WEEF 2015 заслужив статус найбільшої світової конференції в галузі інженерної освіти. Провідні фахівці в галузі вищої технічної освіти обмінялися досвідом і знаннями, які об'єднані загальною темою «Інженерна освіта для гнучкого суспільства».

 Президент Українського Національного моніторингового комітету IGIP, ректор УІПА проф. Коваленко О.Е. на загальних зборах колективу та студентів вручила дипломи Міжнародних інженерів-педагогів ING PAED IGIP вісімнадцяти випускникам Центру інженерної педагогіки УІПА 2014 року. Кандидатури були розглянуті і схвалені на 43-му Міжнародному симпозіумі IGIP з інженерної освіти, який проходив у Дубаї.

Титул ING PAED IGIP свідчить про високий освітній кваліфікаційний рівень викладачів, відповідний навчальному плану IGIP. Ці дипломи підтверджують підвищення кваліфікації викладачів відповідно до міжнародних норм.

 Засновник Міжнародного товариства інженерної педагогіки IGIP, його почесний президент Адольф Мелецінек пішов з життя 23 січня 2015 року.

У всіх, хто його знав, залишиться спогад про цього глибокого вченого, чудового університетського професора і видатну людину. Пам'ять про нього залишиться в наших серцях.


 Ректор УІПА, Президент Українського Національного моніторингового комітету IGIP проф. Коваленко О.Е. і доцент кафедри ІТМ і ЗВ, Генеральний секретар Українського Національного моніторингового комітету IGIP Купріянов О.В. взяли участь в Світовому форумі з інженерної освіти WEEF 2014, який відбувся 3-6 грудня 2014 р. в Дубаї, ОАЕ. Сучасний Міжнародний виставковий центр Дубая об'єднав в своїх стінах щорічні конференції інженерно-педагогічних товариств всього світу, а WEEF 2014 визнаний по праву найбільшою світовою конференцією в галузі інженерної освіти. Провідні фахівці в галузі інженерно-педагогічної освіти обмінялися досвідом і знаннями, які об'єднані загальною темою «Інженерна освіта для глобального співтовариства».


 Ректор УІПА, Президент Українського Національного моніторингового комітету IGIP, проф. Коваленко О.Е. в урочистій обстановці вручила дипломи Міжнародних інженерів - педагогів ING PAED IGIP дев'ятнадцяти випускникам Центру інженерної педагогіки УІПА 2013 року. Кандидатури були розглянуті і схвалені на 42-му Міжнародному симпозіумі IGIP з інженерної педагогіки, який проходив у Казані.


 Перший проректор Української інженерно -педагогічної академії проф. Тарасюк А.П. та Генеральний секретар Національного моніторингового комітету IGIP України Купріянов О.В. взяли участь у 42- му Міжнародному симпозіумі IGIP з інженерної освіти «Глобальні виклики в інженерній освіті» та Міжнародної наукової школі «Інженерна освіта для нової індустріалізації», які проходили в 23-27 вересня 2013 року на базі Казанського національного дослідницького технологічного університету.

 Президент Українського Національного моніторингового комітету IGIP, ректор УІПА проф. Коваленко О.Е. вручила дипломи Міжнародного інженера-педагога ING-PAED IGIP 17-ти випускникам Центру інженерної педагогіки 2011/12 року. Проф. Коваленко О.Е. схвалила підвищення кваліфікації викладачів УІПА за європейськими програмами та висловила надію на подальше продовження роботи з підвищення кваліфікації в напрямку інженерної педагогіки.


 Генеральний секретар Українського національного моніторингового комітету IGIP України Купріянов О.В. і зав. кафедрою Теплоенергетики та енергозбереження УІПА проф. Канюк Г.І. взяли участь у міжнародній науковій школі "Нові завдання інженерної освіти для нефтегазохімічного комплексу в умовах членства Росії в СОТ", яка пройшла 26 - 30 листопада на базі Казанського національного дослідницького технологічного університету.