Запрошуємо до участі в Міжнародній конференції «Проблеми та методи підготовки висококваліфікованих фахівців: європейський досвід» з можливістю одночасного стажування

Запрошуємо викладачів, науковців та аспірантів взяти участь в ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та методи підготовки висококваліфікованих фахівців: європейський досвід», яка буде проходити 12-15 березня 2018р. на базі Празького інституту підвищення кваліфікації.

Одночасно буде можливість пройти стажування в Празькому інституті підвищення кваліфікації за програмою «Організація навчального процесу, наукові проекти та публікаційна діяльність в університетах Євросоюзу».

Секції конференції:

1. Сучасні методи та технології в освіті.
  2. Академічна мобільність та інтернаціоналізація навчального процесу.
  3. Внесок гуманітарної освіти та соціальних наук в формування сучасної особистості.
  4. Прикладна освіта: проблеми та пріоритети розвитку.

Вартість участі: 100 євро.

Строк подачі заявок та сплати: 25 лютого 2018р.

Одночасно буде можливість пройти стажування в Празькому інституті підвищення кваліфікації за програмою «Організація навчального процесу, наукові проекти та публікаційна діяльність в університетах Євросоюзу», яке проходитиме з 4 по 15 березня 2018р. (108 годин).

Вартість: 150 євро

Заява