Проєкти освітніх програм

ПРОЄКТИ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ

Української інженерно-педагогічної академії

Назва освітньої програми та спеціальності

Контакти для зауважень та пропозицій, щодо вдосконалення освітніх програм

Молодший бакалавр, початковий рівень(короткий цикл)

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Зауваження та пропозиції приймаються до 20.08.2021, за адресою: tezЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - Кафедра Теплоенергетики та енергозберігаючих технологій Українська інженерно-педагогічна академія, вул. Університетська, 16, м. Харків.

Бакалавр, перший (бакалаврський) рівень

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Економічна та бізнес-освіта

015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)

Зауваження та пропозиції приймаються до 20.08.2021, за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - Кафедра педагогіки, методики та менеджменту освіти, Українська інженерно-педагогічна академія, вул. Університетська, 16, м. Харків.

Практична психологія

053 Психологія

Зауваження та пропозиції приймаються до 20.08.2021, за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - Кафедра Практичної психології, Українська інженерно-педагогічна академія, вул. Університетська, 16, м. Харків.

Краєзнавчо-туристична робота

032 Історія та археологія

Зауваження та пропозиції приймаються до 20.08.2021, за адресою:uipЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - Кафедра Філософії, українознавства та політології, Українська інженерно-педагогічна академія, вул. Університетська, 16, м. Харків.

Краєзнавчо-туристична робота

032 Історія та археологія

Магістр, другий (магістерський) рівень

Менеджмент організацій і адміністрування

Управління навчальним закладом

Управління інтелектуальною власністю

073 Менеджмент

Зауваження та пропозиції приймаються до 20.08.2021, за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - Кафедра Креативної педагогіки та інтелектуальної власності, Українська інженерно-педагогічна академія, вул. Університетська, 16, м. Харків.

073 Менеджмент

Професійна освіта (Нафтогазова справа)

Практична психологія

053 Психологія

Зауваження та пропозиції приймаються до 20.08.2021, за адресою: psiholЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - Кафедра Практичної психології Українська інженерно-педагогічна академія, вул. Університетська, 16, м. Харків.

Доктор філософії, третій (освітньо-науковий) рівень

Професійна освіта (за спеціалізаціями)

015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)

Зауваження та пропозиції приймаються до 30.06.2021, за адресами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - гарант освітньої програми Лазарєв М.І.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - Кафедра педагогіки, методики та менеджменту освіти, Українська інженерно-педагогічна академія, вул. Університетська, 16, м. Харків