Виїзний День відкритих дверей

Черговий виїзний День відкритих дверей Української інженерно-педагогічної академії відбувся 1 листопада в приміщенні Покотилівського ліцею «Промінь».

З випускниками шкіл смт. Покотилівка, смт. Бабаї, смт. Коротич та ближніх сіл зустрілися провідні викладачі академії. У зустрічі взяли участь близько 100 учнів.

Представники академії презентували спеціальності Української інженерно-педагогічної академії та специфіку навчання в УІПА. Перед школярами виступили колективи культурного центру академії, а саме: вокально-естрадна студія «Сезам», театр мод «Селяві».