День відкритих дверей

Перший в цьому навчальному році день відкритих дверей 21 вересня пройшов в Українській інженерно-педагогічній академії.

Відвідувачі познайомились з академією, кафедрами та лабораторіями.

Окрім того, для учнів Харківської ЗОШ №58 кафедрою інформаційних комп'ютерних технологій і математики провели майстер-класи на теми:

1. Робота в системі комп'ютерної математики Mathcad;

2. Комп'ютерне тестування без комп'ютерів, з використанням концепції BYOD та хмарних технологій.

Викладачі кафедри знайомили майбутніх абітурієнтів з новими інформаційними технологіями та розробками.

Відвідувачі познайомились з академією, кафедрами та лабораторіями.

1. Робота в системі комп'ютерної математики Mathcad;