Зустріч з учнями Харківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 68

2 листопада мобільною групою з профорієнтаційної роботи у складі доцента кафедри менеджменту Обидєннової Тетяни Сергіївни, асистента кафедри охорони праці, стандартизації та сертифікації Черняк Олени Миколаївни, старшого лаборанта кафедри психології Баженова Олександра Володимировича було відвідано Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. № 68.

Під час профорієнтаційної роботи було проведено ознайомчу лекцію-презентацію щодо актуальності вищої освіти, затребуваності фахівців різних профілів на ринку праці в Харкові, Харківській області, Україні та за кордоном. Майбутніх студентів було ознайомлено з унікальністю освіти в Українській інженерно педагогічній академії, переліку спеціальностей,  можливостей студентського дозвілля та особливостей вступу у 2019 році. Учнів було запрошено на підкурси  з  різних предметів  та на дні відкритих дверей.

Керівництву школи, класним керівникам та особисто учням було передано змістовний рекламний матеріал. Абітурієнтам було запропоновано заповнити анкети, які вони у великим бажанням заповнили. Загалом, було заповнено близько 40 анкет. На зустрічі були присутні учні двох  11 класів.

Під час зустрічі в актовому залі відчувалася позитивна атмосфера, абітурієнтами було поставлені питання щодо спеціальностей УІПА, можливостей працевлаштування тощо. На усі питання учні отримали грунтовні відповіді.

Від профорієнтаційного заходу усі учасники отримали задоволення і позитивний настрій.