З 11 травня розпочинається реєстрація на ЄВІ (ЄФВВ)

До уваги вступників на магістратуру!

Реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне  випробування (ЄФВВ – для спеціальностей 081 «Право», 293 «Міжнародне право») в цьому році буде проходити з 11 травня до 3 червня 2021 р. включно та відбуватиметься за умови особистої присутності вступника  та/або дистанційно (надсилання вступником своїх сканованих копій (фотокопій) на нижче зазначені електронні скриньки).

Електронна скринька  для надсилання документів.
Зверніть увагу! Сформовано окремі електронні скриньки для кожної спеціальності(ей) відповідного факультету та просимо Вас надсилати свої скани (фотокопії) документів лише на одну скриньку!

Факультет УІПА

Електронна скринька

Факультет комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті

Факультет енергетики, енергозберігаючих технологій і автоматизації енергетичних процесів

Технологічний факультет

Факультет міжнародних освітніх програм

073 Менеджмент (Управління навчальним закладом),  073 Менеджмент (Менеджмент організацій і адміністрування) - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Для визначення електронної скриньки, на яку надсилати документи, можете ознайомитись із переліком конкурсних пропозицій, за якими здійснюється прийом на навчання на магістратуру до Української інженерно-педагогічної академії.

За умови особистої присутності вступника на магістратуру у терміни  відведені для реєстрації, вступнику необхідно особисто звернутися до Приймальної комісії Української інженерно-педагогічної академії за зазначеною адресою в контактах нижче  та захопити з собою наступний перелік документів:

• документ, що посвідчує особу (паспорт, ID-картка);
  • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
  • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (посилання на форму) (для осіб, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (із урахуванням норм, наведених у пунктах 3 – 7 розділу ІІІ Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, та фотографічного зображення на них, затверджених Міністерством внутрішніх справ України за № 875 від 18 жовтня 2019 року, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 07 листопада 2019 року за № 1146/34117).

У разі дистанційної реєстрації вступнику на магістратуру у терміни відведені для реєстрації необхідно надіслати на одну із вище зазначених електронних скриньок (оберіть електронну скриньку за спеціальністю відповідного факультету або якщо вагаєтесь із вибором зателефонуйте до Приймальної комісії для отримання додаткової консультації) до Приймальної комісії Української інженерно-педагогічної академії  наступний перелік документів:

• заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (далі – анкета) (посилання на форму);
  • документ, що посвідчує особу (паспорт, ID-картка);
  • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (посилання на форму ) (для осіб, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);

При виникненні будь-яких питань з приводу особливостей реєстрації звертайтеся за контактами Приймальної комісії УІПА.
У разі неотримання зворотної відповіді впродовж робочого дня на Ваш надісланий нам лист просимо Вас зателефонувати за контактами Приймальної комісії та уточнити надходження Вашого листа.

Також можете додатково ознайомитися з Тимчасовими рекомендаціями до проведення у 2021 році реєстрації вступників для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні (посилання на документ).

Контактні дані Приймальної комісії Української інженерно-педагогічної академії:

Телефон для консультацій: 733-78-43 (9.00-17.00 в будні дні).

Адреса: вул. Університетська, 16 (приймальна комісія - корп. №3), м. Харків, Харківська область.