В УІПА відзначили день вишиванки

20 травня 2021 року – Всесвітній день вишиванки! Цього року він ювілейний – п’ятнадцятий! З нагоди свята Українська інженерно-педагогічна академія розквітла вишиванками, адже всі ми так скучили за красивими та радісними подіями!

Всесвітній день вишиванки не є офіційним святом. 15 років тому студентка Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Леся Воронюк започаткувала акцію «Всесвітній день вишиванки», запропонувавши однокурсникам одного дня вдягнути вишиванки. На цю ініціативу відгукнулися і студенти, і викладачі. Щороку кількість учасників ставала все більшою, і нині День вишиванки відзначають також і за межами нашої держави.

Отже, цього травневого дня студенти й викладачі академії вдягли наше яскраве національне вбрання, щоб зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

І це було чудово!!!