Представництво ЄС в Україні оголошує новий набір до Єврошкіл-2022

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує новий набір до Єврошкіл-2022 для студентів та школярів.

Кінцева дата подачі заявок 7 березня (до 18:00 години).

У програмі можуть взяти участь студенти магістратури, або останнього курсу бакалаврату денної форми навчання та аспіранти будь-якої форми навчання; учні середніх шкіл, ліцеїв, гімназій 9-11 класів.

Навчання відбуватиметься з 15 березня по 31 травня.

В рамках кожної школи заплановано проведення 10 онлайн-модулів, які включатимуть:

1) лекцію або презентацію від дипломатів або експертів Представництва ЄС в Україні, провідних європейських або українських експертів, викладачів, практиків;

2) відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати, ігри та інші інтерактивні заходи на платформах Zoom/Webex;

3) онлайн-тест.

Щоб стати учасником, необхідно заповнити анкету:

- для студентів

- для школярів

У разі успішного проходження конкурсу за анкетами необхідно пройти онлайн-тестування на платформі

EU Study Days/Єврошколи – це проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, учасники якого мають змогу дізнатися більше про політику ЄС, відносини між Україною та ЄС та довідатися про цінності ЄС.