Кафедра МТП УІПА вітає з днем маркетолога

День маркетолога ми відзначаємо 25 жовтня! Це люди, які знають смаки та вподобання покупців й вміють просувати продукцію та товари на ринку.

Будь-який успішний бізнес залежить від професіоналізму маркетолога, адже він є стратегом продажів.

Кафедра маркетингу та торговельного підприємництва Української інженерно-педагогічної академії щиро вітає колег, здобувачів вищої освіти, випускників спеціальності 075 «Маркетинг»!

Бажаємо завжди робити вірні прогнози, вміти поєднувати високий професіоналізм і корисні навички у своїй роботі, з легкістю зацікавлювати клієнта й успішно просувати будь-який продукт чи послугу. Нехай кожен день буде сонячним, а кожна ідея – перспективною і вдалою. Бажаємо нових ідей для розвитку нашої кафедри, нашої академії, нашого регіону та нашої КРАЇНИ!

Віримо у кожного з Вас!

Миру та перемоги!