У Харкові відбулася зустріч представників студентського активу з Експертною радою студентства закладів вищої освіти

Представники студентської спільноти нашої академії Без’язичний Євген і Деркач Дмитро взяли участь в офлайн-зустрічі на тему «Можливості студентів в умовах воєнного стану» з народною депутаткою України, головою підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, доктором юридичних наук, професоркою Юлією Гришиною.

На цій зустрічі було порушено кілька ключових питань і проведено обговорення, спрямовані на вирішення проблем та забезпечення розвитку студентської спільноти в умовах воєнного стану. А саме:

- освіта в умовах кризи;

- безпека та благополуччя студентів;

- співпраця між ЗВО та владою;

- міжнародна співпраця.

Такий обмін інформацією та досвідом є важливою ланкою у розвитку молодіжних організацій та сприяє подальшому зміцненню їхньої ролі у суспільстві.