Студентство факультету енергетики і автоматизації УІПА зустрілось з представниками Центру кар’єри УІПА

В рамках проведення заходів, направлених на сприяння працевлаштуванню випускників академії, 16 листопада відбулася зустріч здобувачів факультету енергетики і автоматизації з представниками Центру кар’єри Української інженерно-педагогічної академії.

Основна мета зустрічі – допомогти студентам знайти цікаву та затребувану роботу та бути реалізованими, як фахівець.

На зустрічі студентам було запропоновано доєднатися до спільноти кар’єра та міжнародні можливості УІПА у телеграм та запропоновано розглянути існуючі вакансії з профілю факультету.

Розібратися з існуючими питаннями допомагали: проректор з науково-педагогічної роботи Марина Васильєва, завідувач практики Олександр Саликін, декан факультету енергетики і автоматизації Наталія Антоненко, відповідальні за попередній розподіл на факультеті Павло Васюченко та Тетяна Фурсова, завідувач кафедри Артем Чернюк, куратори Юлія Олійник, Олена Прокопенко.