Викладачка кафедри АМЕТ УІПА пройшла курс підвищення кваліфікації щодо бренду викладача у соцмережах

Фурсова Тетяна Миколаївна, доцентка кафедри автоматизації, метрології та енергоефективних технологій Української інженерно-педагогічної академії, протягом 31 липня до 20 вересня проходила міжнародну онлайн-програму підвищення кваліфікації викладачів ЗВО «Сила соціальних мереж у професійному розвитку викладачів університетів: особистий бренд, інструменти для освітніх продуктів, просування цінностей сталого розвитку». Організатори: Fundacja im. Zofii Zamenhof – Zofia Zamenhof Foundation  (Польща) та Kyiv Business School / MBA in Ukraine (Україна).

Програма реалізована в рамках міжнародного проєкту «COMSUS. Development of sustainable communications of Higher education institutions in social media» Erasmus + (Project n 2022-1-PL01-KA220-HED-000090164). Партнерство проєкту: Zofia Zamenhof Foundation (Польща), Kyiv Business School (Україна), Hochschule Wismar University of Applied Sciences Technology, Business and Design (Німеччина), Muğla Sıtkı Koçman University (Туреччина), Lusófona University (Португалія).

Програма включала:

- курси «Сила соціальних мереж у професійному розвитку викладачів університетів: особистий бренд, інструменти для освітніх продуктів, просування цінностей сталого розвитку» (30 год.), «Креативний конструктор: побудова інноваційних освітніх форматів в цифрову еру» (30 год.);

- вебінари (12 год.): 1) «Сила соціальних мереж у професійному розвитку викладачів: як створити особистий бренд і цінності просування?»; 2) «Побудова спільноти учнів: розширення можливостей студентів як співтворців знань і ресурсів»; 3) «Мотивуючі інформаційні кампанії у соціальних мережах: поради для університетів».

Програмою також передбачалась підготовка науково-методичної доповіді за напрямком «Розвиток сталих комунікацій вищих навчальних закладів у соціальних медіа» (50 годин) та виконання практичної роботи «Створення педагогічної стратегії з використанням соціальних мереж для залучення студентів до навчання та просування цінностей сталого розвитку» (50 годин).

Круглий стіл «Розвиток сталих комунікацій закладів вищої освіти у соціальних медіа: погляд викладача університету» (8 годин) завершив програму.

Facebook. Fundacja im. Zofii Zamenhof – Zofia Zamenhof Foundation

Facebook. Kyiv Business School / MBA in Ukraine