Студенти УІПА взяли участь у інтелектуальному батлі до Дня студента

Студентство Української інженерно-педагогічної академії взяло участь у загальноміському інтелектуальному батлі, організованому спеціально до Дня студента.

Змагання проходило у форматі гри, спрямованої на розвиток творчого мислення та навичок командної роботи, а також популяризацію науки та освіти серед молоді. У заході взяли участь 72 студенти з 18 вишів міста.

Від УІПА в складі команди були такі студенти: Полєтаєва Єкатерина, Без’язичний Євген, Єлагіна Анастасія, Кошарний Кирил. Всі студенти навчаються у Навчально-науковому інституті педагогіки, психології, менеджменту та освіти дорослих.

На заході в ролі волонтера була присутня наша студентка Кострова Тетяна, вона допомогала з реєстрацією учасників до початку заходу та під час його проведення.

Організатори заходу – Управління у справах сім’ї та молоді та Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».